اپل واچ 2 معرفی شد؛ ساعتی ضد آب با قابلیت‌های بی شمار

اپل پس از موفقیت خیره کننده اپل واچ، در پی تکرار این موفقیت بود. بالاخره امروز اپل واچ 2 پس از ماه‌ها انتظار معرفی شد تا برای بار دیگر بازار ابزار پوشیدنی را به کما ببرد. اپل واچ 2 با امکانات جدیدی چون GPS و فشار سنج مجهز شده است تا تفاوت و برتری خود را به رخ رقبا بکشد. همچنین بازی پوکمون گو نیز برای این ابزار پوشیدنی از هم اکنون در دستر قرار گرفته است که این امر می‌تواند مشتاقان به این بازی را به خرید اپل واچ 2 به شدت ترغیب سازد. ارائه لوازم جانبی‌های مختلف همانند انواع بند از سوی اپل و همچنین شرکت‌های شخص ثالث یکی دیگر از علت‌های محبوبیت اپل واچ بوده است که انتظار داریم در نسخه دوم نیز ادامه داشته باشد.

اپل واچ در سال گذشته معرفی شد و توانست فروش بسیار خوبی را تجربه کند، به طوری که در سال گذشته بعد از ساعت مشهور رولکس به دومین ساعت پر فروش دنیا تبدیل شد.

Apple-Watch-series-2 (1)اپل با استفاده از سه اصل توانست به این موفقیت بزرگ دست یابد: اول آسان کردن دریافت اعلانیه‌های تماس و پیام‌ها، دوم قابلیت پرداخت به وسیله آن و در آخر کمک به تناسب اندام.

اما مهمترین ویژگی اپل واچ 2 یا اپل واچ سری 2 قابلیت ضد آب بودن کامل آن است که آن را به یک انتخاب ایده‌ آل برای شناگران می‌کند تا شرایط جسمی خود را در طول ورزش شنا نیز مورد بررسی قرار دهند.

قابلیت کاربری در هنگام شنا (ضد آب بودن)، قدرت پردازشی بیشتر، GPS داخلی از مشخصات دیگر این ساعت است. اپل واچ سری 2 مجهز به یک پردازنده دو هسته‌ای سریع‌تر شده که عملکردی تا 50% بهتر از پردازنده اپل واچ نسخه اول ارائه می‌دهد، همچنین GPU نیز به‌روزرسانی شده و اکنون با قدرتی 2 برابر نسبت به گذشته قادر است تصاویر واضح‌تری را به نمایش بگذارد. همه این‌ها افقی جدید را پیش روی توسعه دهندگان باز کرده است.

علاوه بر این اپل واچ اس 2 به یک صفحه‌نمایش بسیار سبک نیز مجهز گشته که قادر به ارائه روشنایی به میزان 1000 نیت است، بنابرایم مطالعه ساعت در محیط‌های بیرون از خانه و در فضای باز را بسیار بهتر خواهد کرد.

همانطور که شاره شد، اپل واچ اس 2 مجهز به GPS داخلی است که از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار است. این سنسور جی پی اس همزمان با بوت شدن ساعت روشن می‌شود، بنابراین در اولین فرصت برای استفاده در برنامه‌های مختلف آماده می‌شود و دیگر لازم نیست دقیقه‌های طولانی برای اتصال آن به ماهواره‌ها را انتظار بکشید.

بدنه سفید سرامیکی جدید

همچنین اپل واچ سری 2 یا یک بدنه سرامیکی صفید رنگ نیز عرضه می‌شود که قابلیت استفاده با بقیه بندها را نیز دارد. بنابراین می‌توانید از میان گونه‌های مختلف بدنه و بند، استایل مورد نظر خود را بسازید.

watchOS 3

در watchOS 3 نیز شاهد حضور ویژگی های جدیدی هستیم، اما در این مقاله تنها به صورت تیتر وار آنها را معرفی می‌کنیم: اولین مورد، مرتب کردن برنامه‌ها بر اساس تاریخ اجرای آنها است. همچنین امکان دسترسی سریع به برنامه‌های مورد علاقه نیز فراهم شده است. از این پس می‌توانید با کشیدن انگشت از یک لبه به لبه دیگر، ساعت را به حالت watchfaces ببرید.

برای مطالعه اخبار بیشتر پیرامون مراسم اپل به این لینک مراجعه کنید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید