بهترین بازی‌های اندروید و آیفون (4 تا 7 تیر)

بهترین بازی اندروید و آی او اس

اگر به دنبال برترین بازی‌های اندروید و آیفون هستید و نمی‌خواهید در بین هزاران بازی موجود به کندوکاو بپردازید، ما چند بازی خوب را برای شما به گلچین انتخاب کرده‌ایم.

بازی‌ها تنها با توجه بر کیفیت آن‌ها و بدون توجه نوع بازی انتخاب‌شده است. شما بازی‌های مختلفی چون: بازی‌های مشتری مداری، پازل، مسابقات اتومبیل‌سواری و استراتژیک را در بین این بازی‌های گلچین خواهید یافت. معیار برتری ما کیفیت و گیم‌پلی جذاب است.

بازی که در این هفته اکثر کاربران به بازی کردن آن مشغول هستند، بازی جنگی و سوم شخص Tenny Titan است. شما می‌توانید نقش ۷۰ کارکتر متفاوت را با مهارت‌های مختلف بازی کنید. برای دیدن بهترین بازی‌های اندروید و آیفون در هفته گذشته، نگاهی به لیست انتخابی ما بیندازید.

 

بازی تینی تایتان Teeny Titan

Teeny Titan

قیمت: ۴ دلار

سبک: RPG

دانلود برای آندروید | iOS

بازی تینی تایتان یک بازی کارتونی است که با انتخاب یکی از کاراکترهای بازی می‌توانید به جنگ با دشمنان اهریمنی بپردازید. با استفاده از مهارت‌های خاص هر کاراکتر می‌توانید دشمنان خود را شکست دهید و کاراکترهای جدیدتر و مهارت‌های قدرتی بیشتری را آزاد کنید. شما همچنین می‌توانید تیم خود را تشکیل دهید و مبارزات سه به سه را برگزار کنید. همچنین شبیه به سایر بازی‌های مبارزه‌ای هنگام پر شدن نوار قدرت، از آن برای ضربات خارق‌العاده استفاده کنید.

 

بازی Rule with an iron Fish

Rule with an iron Fish

قیمت: ۳ دلار

سبک: مشتری مداری (Casual)

دانلود برای iOS

این بازی از آن دست‌بازی‌های خدمت‌رسانی به مشتریان است که برای سیستم‌عامل iOS باقیمت ۳ دلار ارائه‌شده است. این بازی عاری از هرگونه تبلیغ اضافی است. این بازی مهارت شمارا در قالب کاپیتان دزدان دریایی امتحان می‌کند. در این بازی باید با استفاده از ماهیگیری برای مشتری‌های خود غذا تهیه کنید. البته کل بازی درباره ماهیگیری نیست. شما می‌توانید دزدان دریایی را برای ایجاد جزیره‌های بیشتر اضافه کنید و در مکان‌های مختلف به ماهیگیری بپردازید.

 

بازی Twilight Struggle Mobile

Twiligh Struggle Mobile

قیمت: ۸ دلار

سبک: بازی‌های تخته‌ای

دانلود برای iOS

بازی Twilight Struggle شمارا در وسط جنگ سرد بین آمریکا و شوروی قرار می‌دهد. جنگی سیاسی و اقتصادی که ۵ دهه از سال ۱۹۵۰ تا ۱۹۹۰ به طول کشید. این بازی توسط سازندگان چون آناندا گوپتا و جیسون متئوس که قبل‌تر نیز به دریافت جوایزی نائل‌آمده‌اند، ساخته‌شده است. در بازی شما می‌توانید یکی از ابرقدرت جهان را انتخاب کرده و از طریق تأثیر گذاری سیاسی و ایجاد کودتا و براندازی بر دنیا مسلط شوید. اما اگر هر دو طرف با تحریک یکدیگر منجر به جنگ هسته‌ای شوند، بازی گیم آور می‌شود.

بازی Heroes of Loot 2

Heroes of Loot 2

قیمت: ۴ دلار

سبک: RPG

دانلود بر روی اندروید | iOS

بازی Heroes of Loot 2 یک بازی سوم شخص است که شما کنترل هر دو قهرمان را با استفاده از مهارت‌های خاص به سمت ماجراجویی در راهروها، اتاق‌ها و قلعه‌های خطرناک می‌برید. با تعویض بین دو کاراکتر برای حل مأموریت‌ها، پازل‌ها و تمامی شیاطین را دربند کنید.

 

بازی Redeo Stampede

Redeo Stampede

قیمت: رایگان

سبک: مشتری مداری (Casual)

دانلود برای آندروید | iOS

اگر به دنبال یک بازی مشتری مداری برای انجام کارهای دیوانه کننده، مانند سواری با بوفالوها، فیل‌ها و تمام حیوانات عجیب‌وغریب هستید، بازی Redo Stampede مناسب شما است.
شما می‌توانید در نقش یک کابو با طناب خود حیواناتی چون بوفالو، فیل، شترمرغ، تمساح و غیره را به دام بیاندازید. برای به دام انداختن این حیوانات پرجنب‌وجوش قبل از هر چیز باید برقلب آنان چیره شوید. وقتی حیوانات رم می‌کنند، تازه داستان شروع می‌شود.

 

بازی Redungeon

Redungeon

قیمت: رایگان

سبک: اکشن

دانلود برای آندروید | iOS

بازی Redungeon یک بازی جدید اکشن با گرافیک یکپارچه، در راهروهای مختلف شمارا به چالش می‌کشد. باده‌ها تله پیچیده که برای متوقف کردن شما طراحی‌شده است. همچنین کاراکترهای زیادی برای باز کردن در مقابل شما وجود دارد. که هر کاراکتر اتمسفر خاص خود را دارد. این اثر به موسیقی متن Dave Cowen مزین شده است.