اولین داک برای استفاده هم‌زمان شارژر و هدفون آیفون 7 معرفی شد

همه ما می‌دانیم که در پی حذف پورت جک 3.5 در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، مشکلاتی برای کاربران ایجاد خواهد شد. گذشته از این حالا مجبوریم برای استفاده از هدفون‌های قدیمی‌مان از یک تبدیل استفاده کنیم، در نتیجه زمانی که آیفون خود را به شارژ می‌زنیم دیگر  قادر به استفاده از هدفون سیمی خود نخواهیم بود. بنابر این نیاز به یک تبدیل دیگر نیز حس می‌شود تا این مشکل را بر طرف سازد و به صورت هم زمان امکان اتصال شارژر و هدفون را آماده سازد.

اولین پیشنهاد از سوی شرکت Blink است که علاوه بر ارائه پورت صوتی، یک پورت را جهت اتصال شارژر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. دانگل ارائه شده از سوی این شرکت بسیار طراحی ساده‌ای دارد و همانطور که انتظار دارید تنها از دو شکاف لایتینگ برای استفاده همزمان شارژر و هدفون بهره می‌برد. BELKIN ادعا می‌کند که این داک را با همکاری شرکت اپل  توسعه داده است و انتظار داریم به زودی این محصول در فروشگاه اپل آماده فروش شود.

Itll-cost-you-40-to-charge-your-iPhone-7-while-using-Lightning-headphonesخوشبختانه این آداپتور برای شما محدودیتی ایجاد نمی‌کند، می توانید از شارژ سریع 48 کیلو هرتزی بهره ببرید و همچنین خروجی 24 بیتی صوتی، نهایت کیفیت صوتی را در این داک تضمین می‌کند. اما اگر تمایل دارید این داک را تهیه کنید، باید 40 دلار هزینه کنید.

نظر شما در مورد حذف جک 3.5 چیست؟ آیا فکر می‌کنید ارائه چنین داک‌هایی می‌تواند جای خالی این پورت را پر کند؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید