آتش گلکسی نوت 7 این بار گریبان خودروی جیپ را گرفت

آتش گلکسی نوت 7 این بار گریبان خودروی جیپ را گرفت

با وجود فراخوان سامسونگ مبنی بر جمع آوری گلکسی نوت 7، انفجار باتری این گوشی همچنان ادامه دارد و هر روز گزارشات بیشتری از دردسرهای محصول جدید سامسونگ منتشر می‌شود. در روزهای گذشته گزارشی از استرالیا منتشر شد که به انفجار گلکسی نوت 7 در یک هتل و خسارت 1400 دلاری به اتاق هتل اشاره داشت، سپس دیروز بود که خبری مبنی بر انفجار گلکسی نوت 7 و آتش سوزی خانه‌ای در آمریکا منتشر شد و حالا یک زوج از ایالت فلوریدای آمریکا میگویند خودروی جیپ آ‌ن‌ها به وسیله انفجار گلکسی نوت 7 دچار آتش سوزی شده است.

galaxy-note-7-jeep-fire-1-640x383ناتان و لیدیا دورناچر زوج فلوریدایی که قربانی این حادثه شده‌اند، گلکسی نوت 7 را مقصر این آتش سوزی می‌دانند. در واقع گلکسی نوت 7 ناتان داخل خودروی جیپ گرند چروکی درحال شارژ بوده که آن‌ها برای حمل یک میز به داخل خانه می‌روند، پس از اتمام کار ناتان به سمت جیپ برمیگردد و مشاهده می‌کند اتومبیلش در حال سوختن در میان شعله‌های آتش است. وی سپس همسرش را صدا می‌کند تا کپسول آتش نشانی را به محل حادثه بیاورد. لیدیا در این باره می‌گوید زمانیکه در را باز می‌کند تا به سمت جیپ برود صدای انفجار بلند می‌شود بنابر این او و همسرش از ماشین فاصله می‌گیرند و با آتش نشانی تماس می‌گیرند.


تا رسیدن ماشین آتش نشانی لیدیا چندین عکس از خودروی در حال سوختن می‌گیرد که در آن‌ها سوختن ماشین و خاکستر شدن گلکسی نوت 7 مشاهده می‌شود به طوریکه نمی‌توان گوشی را به درستی تشخیص داد و جیپ نیز برای بازسازی مجدد نیاز به خرج و تلاش زیادی دارد.

نکته نگران کننده این است که این اخبار در شرایطی منتشر می‌شوند که سامسونگ فراخوان جمع آوری گلکسی نوت 7 از بازار را صادر کرده است و به این ترتیب گروهی از مصرف کنندگان در مورد چگونگی انجام این جمع آوری توسط سامسونگ شک و تردیدهایی دارند. استدلال آن‌ها این است که به دنبال پیش آمدن متوالی چنین حوادثی سامسونگ باید برای جمع آوری بهتر این محصول با کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا همکاری کند.

قابل ذکر است که تاکنون سامسونگ به این حادثه واکنشی نشان نداده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar