مانیتور جدید Dell با حاشیه‌هایی‌ فوق العاده باریک معرفی شد

مانیتور

کمپانی Dell را همواره به جهت عرضه مانیتور‌های بسیار با کیفیتش می‌شناسیم. این کمپانی در هفته گذشته از یک مانیتور اولترا شارپ جدید «UltraSharp U2717D» مجهز به تکنولوژی InfinityEdge رونمایی کرد.

مانیتور “27 اینچی” دل UltraSharp U2717D مجهز به یک پتل IPS با وضوح تصویر 2560 در 1440 و همچنین نرخ 60 هرتز می‌باشد که به واسطه تکنولوژی InfinityEdge، از لبه‌های بسیار باریکی برخوردار است. نسبت کنتراست تصویر 1000:1، حداکثر روشنایی صفحه 350 و همچنین تاخیر زمانی نمایش این مانیتور نیز 6 میلی ثانیه می‌باشد.

حاشیه‌های بسیار باریک این مانیتور، کاربر را قادر می‌سازند تا با کنار هم قرار دادن چند مانیتور، استفاده از یک صفحه نمایش بزرگتر با حداقل حاشیه را تجربه کند. علاوه بر آن سطح این حاشیه‌ها نیز کاملاً ضد تابش نور بوده تا بتواند بهترین اثر بخشی را در سیستم‌های چند مانیتوره داشته باشد.

از نظر کیفیت می‌توان این اولترا شارپ جدید دل را در رده بالایی قرار  داد. این مانیتور که به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مجهز است، دارای طراحی بدنه فوق العاده زیبایی نیز می‌باشد که می‌توان از این نظر نیز امتیاز بسیار خوبی به آن داد.

پورت‌های ورودی استفاده شده در این مانیتور نیز شامل یک DisplayPort 1.2، یک Mini DisplayPort 1.2، یک پورت HDMI 1.4a (مجهز به MHL) و همچنین یک هاب USB 3.0 میباشد که به همراه این مانیتور و به صورت باندل عرضه خواهند شد.

با این حال کمپانی دل زمان دقیقی را جهت عرضه مانیتور UltraSharp U2717D اعلام نکرده است ولی انتظار می‌رود که در نیمه نخست سال جاری چنین اتفاقی رخ دهد