داغ ترین اپلیکیشن و بازی‌ های ماه [ژانویه 2016]

داغ ترین اپلیکیشن و بازی‌ های ماه [ژانویه 2016]

دنیای اپلیکیشن های تلفن همراه به این زودی‌ها به سر نمی‌رسد. هر هفته محصولات جدیدی را در فروشگاه‌های تلفن همراه مشاهده می کنیم که با ایده‌های جدید و ناب می خواهند زندگی را به کام ما شیرین تر کرده و تجربه کاربری تلفن هوشمند را ارتقاء بخشند. ماهی که گذشت نیز اپلیکیشن های جدیدی به فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور راه یافتند که در ادامه می‌خواهیم به معرفی 5 مورد برتر آن ها بپردازیم. با دیجی رو همراه باشید

1- Guides by Lonely Planet

Guides by Lonely Planet
Guides by Lonely Planet

کاربرد این برنامه دقیقا از روی اسمش مشخص است. این اپلیکیشن شامل راهنماهای متعددی پیرامون موقعیت های مکانی معروف جهان می شود؛ به کمک GBLP می توانید از مکان مربوطه بیشتر بدانید، تصاویری را از آن مشاهده کنید، بازار نزدیک به موقعیت را شناسایی کنید و… همچنین این برنامه شامل نقشه های آفلاین برای تمامی موقعیت‌های مربوطه می شود و پیشنهاد های خوبی را نیز برای کاربران به ارمغان آورده است.

این اپلیکیشن هم اکنون دیتای مربوط به شهر هایی از جمله San Francisco ،London ،Amsterdam ،Beijing ،Berlin ،Boston ،Sydney و … را در خود جای داده است و به زودی مکان و شهرهای بیشتر به دیتابیس آن افزوده می‌شود.

لینک برنامه برای اندروید / iOS

2- Chrooma Keyboard

Chrooma Keyboard
Chrooma Keyboard

اپلیکیشن کروما یک کیبورد ساده با قابلیت تغییر سایز است که به صورت خودکار رنگ پس زمینه خود را با بخش مربوطه در سیستم عامل تطابق می دهد. همچنین حالت شب نیز در برنامه جهت تغییر رنگ بر اساس ساعت در برنامه گنجانده شده است. حتما این کیبورد بسیار جالب را امتحان کنید.

لینک دانلود برای اندروید

3- Mimicker Alarm

Mimicker Alarm
Mimicker Alarm

این برنامه یک آلارم متنوع و جدید است که توسط کمپانی مایکروسافت طراحی شده و پس از به صدا در آمدن صدای هشدار از شما می خواهد با کار های مختلف نظیر ثبت یک سلفی با طراوت و یا گفتن عبارت خاص آلارم را متوقف کنید. اگر در انجام این کار موفق نباشید، آلارم همچنان به صدای خود ادامه می دهد و خبری از دکمه Snooze نیست.

لینک دانلود برای اندروید

4- Twofold

Twofold
Twofold

Twofold بازی رنگ هاست؛ بدین صورت که باید در آن مربع های کوچم همرنگ را به شیوه خاص و هیجان انگیزی به هم اتصال دهید. برای رفتن به مراحل بالاتر باید تعداد خاصی از مربع های همرنگ را به هم اتصال دهید که این تعداد در نوار پایینی بازی مشخص است. اگر تمامی حرکات مجاز خود را به اتمام رسانید، بازی را باخته اید؛ پس آگاهانه عمل کنید. این بازی توسط توسعه دهندگان بازی rymdkapsel طراحی شده است و از نظر گیم پلی و گرافیک در سطح بالایی قرار دارد.

لینک دانلود برای اندروید / iOS

5- Downwell

Downwell
Downwell

این بازی در ژانر اکشن طراحی شده است و از سرعت بالایی برخوردار می باشد. تا چندی پیش تنها کاربران iOS به بازی دسترسی داشتند که به لطف تلاش های توسعه دهنده، این بازی هم اکنون در فروشگاه گوگل نیز یافت می شود. جهت آشنایی بیشتر با برنامه، پیشنهاد می کنیم آن را نصب نمایید.

لینک دانلود برای اندروید / iOS

امیدواریم از این مطلب نهایت بهره را برده باشید. ضمن دانلود و استفاده از برنامه های فوق، نظرات خود را با ما و خوانندگان مطلب در میان بگذارید.