خداحافظی شرکت دل با کامپیوتر گیمینگ Alienware X51

کامپیوتر گیمینگ Alienware X51

دل اولین سری از کامپیوترهای گیمینگ خود را در سال 2012 معرفی کرد. این کامپیوتر مخصوص بازی همانند یک کنسول ساخته‌شده است و توانسته چندین جایزه را از آن خود کند.کاربران گیمینگ نیز در سرتاسر جهان استقبال خوبی از آن کرده‌اند. شرکت دل به‌تازگی برای کامپیوترهای گیمینگ خود به نام Alienware X51 تخفیفی را عرضه کرده است. آن‌هم به این دلیل که قرار است با این مدل از کامپیوترهای گیمینگ خود خداحافظی کند.

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت Alienware X51 در بین گیمرها شده این است که ابعاد آن از یک کامپیوتر معمولی کمی کوچکتر است. بااین‌حال کارایی و قدرت خود را حفظ کرده است.

کامپیوتر گیمینگ Alienware X51

گیمرهایی که می‌خواهند این کامپیوترهای گیمینگ را از دل خریداری کنند دو انتخاب دارند. مدل Aurora  یک کامپیوتر میان رده دسکتاپ باقدرت مناسب و کارایی در حد اجرای بازی‌های واقعیت مجازیرا دارد. همچنین پردازنده‌های اینتل و پاسکال انویدیا در آن‌ها به‌کاررفته است و قیمتی در حدود 799.99 دلار دارد.

اما کسانی که به دنبال کامپیوتر دسکتاپ کوچک‌تر و با کارایی معمولی‌تری هستند می‌توانند می‌تواند مدل Alienware Alpha تهیه کنند. پردازنده اینتل و کرات گرافیک انویدیا GTX 960  در آن استفاده‌شده است که تجربه یک بازی خوب باقیمتی کم را می‌دهد. قیمت مدل Alpha 599.99 دلار است.