اپلیکیشن Doculus؛ لذت رسیدگی پر سرعت و طبیعی به اسناد در آیفون

اپلیکیشن Doculus لذت رسیدگی پر سرعت و طبیعی به اسناد در آیفون

این روز ها با هوشمند شدن تلفن‌های همراه و صفحات با کیفیت و بزرگ، بسیاری از کاربران سعی می‌کنند بخش قابل توجهی از کار های خود را در این گجت‌ها انجام دهند. همچنین نگه داری اسناد ضروری کاری در حافظه تلفن نیز می‌تواند تصمیم خوبی باشد.

اما اگر شما نیز یکی از کاربران تلفن های آیفون باشید، احتمالا از سیستم کنونی ویرایش اسناد در این تلفن‌ها خسته شده اید و به دنبال تجربه‌ای متفاوت هستید. سیستم ویرایش سند آیفون که اصطلاحا On the Go نامیده می‌شود شامل زوم با دو انگشت و همچنین پیچاندن آن‌ها بر روی صفحه می‌شود که در نهایت تمرکز کاربر را کاهش داده و کار را برایش سخت می‌کند. اگر شما نیز با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می‌کنید، به اپ استور رفته و اپلیکیشن Doculus را امتحان کنید؛ برنامه ای که مخصوص مطالعه، اشتراک گذاری و مدیریت اسناد طراحی شده است و عملکرد بسیار سریعی دارد.

به کمک  اپلیکیشن Doculus ضمیمه های ایمیل و اسناد در فضای ابری کاربر در حالت Auto Generated قرار می‌گیرند که همین موضوع به مرور سریع محتوی و ایجاد کامنت در اسناد کمک شایانی می‌کند. بدین ترتیب مهمترین بخش های یک سند خلاصه می‌شوند و زمان مورد نیاز جهت مرور آن ها به حداقل خود خواهد رسید. به همین دلیل، اپلیکیشن یاد شده برای زمینه‌های گسترش کسب و کار و حوزه های حقوقی و همچنین قرارداد‌های روزانه می‌تواند مناسب باشد؛ چرا که تمامی کار های ضروری و متداول از طریق آیفون صورت می‌پذیرد.

اپلیکیشن Doculus اکثر فرمت های معروف و محبوب نظیر مایکروسافت ورد (docx.) و گوگل داکس را پشتیبانی می‌کند و قابلیت خواندن فایل‌های PDF نیز به زودی به برنامه افزوده می‌شود. همچنین می‌توان گفت اکثر پروفایل های کاربری در سرویس‌های مختلف همچون گوگل درایو، آفیس 365 و همچنین Box را می‌توان در این برنامه همگام سازی کرد. طبق ادعای سازنده‌های برنامه، پشتیبانی از دراپ باکس نیز در سال جاری به برنامه افزوده می‌شود.

به محض باز کردن اسناد به کمک این اپلیکیشن، تمام کامنت‌ها، تغییرات و مواردی که توسط هم تیمی‌هایتان به آن‌ها افزوده شده است را مشاهده خواهید کرد. امکان فیلتر قرار دادن برای افراد و توجه بیشتر به مواردی که از اهمیت بالایی برخوردارند نیز در برنامه وجود دارد. در نهایت این برنامه با صندوق ورودی (Inbox) کاربر رابطه خوبی دارد و به صورت خودکار موارد مختلفی از اسناد و ضمیمه‌ها را از آن استخراج کرده و همچنین به کاربر نوتیفیکیشن‌هایی در این زمینه ارسال می‌کند.

این اپلیکیشن نمایش اسناد هم اکنون تنها برای کاربران آیفون در دسترس است و کاربران آیفون 5، 5s، 6 ، 6s و نسخه های پلاس با نسخه 9 آی او اس به بالا می‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. نسخه های جدید تر مخصوص دیگر پلتفرم‌های اپل با قابلیت هایی نظیر اکانت‌های اجتماعی بیشتر و پشتیبانی از فرمت‌های مختلف نیز به زودی منتشر خواهند شد.

اگر شرایط کنونی استفاده از  اپلیکیشن Doculus را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما آن را از این لینک در اپ استور به صورت رایگان دانلود نمایید. جهت مطالعه توضیحات بیشتر می توانید از وب سایت رسمی سازنده برنامه بازدید به عمل آورید.