فلای تودی

مرورگر Link Bubble؛ تجربه مروری متفاوت و سریع در وب [دانلود کنید]

در تلفن هوشمندتان از چه مرورگری استفاده می‌کنید؟ فایرفاکس، کروم و یا سایر مرورگر‌ها؟ آیا از یکنواخت بودن و رابط کاربری آنها خسته شده اید؟ در این مطلب قصد داریم تا به شما یک مرورگر جدید با طراحی کاملاً متفاوت از آنچه که دیده‌اید معرفی کنیم تا حس جدیدی از مرور در سطح وب را تجربه نمایید. با دیجی رو همراه باشید.

Link Bubble یا لینک بابل نام یک مرورگر قدرتمند با طراحی بسیار زیبا و مدرن است که با توجه به تازگی اش، نزدیک به 1 میلیون بار در گوگل پلی دانلود گردیده است. این مرورگر که تنها 3 مگابایت حجم دارد، دارای ویژگی های بسیار کاربردی است که به کاربران در یک مرور متفاوت وب دعوت خواهد کرد.

یکی از ویژگی‌هایی که این مرورگر Link Bubble را نسبت به سایر مرورگر‌ها متمایز می‌کند، قابلیت بارگذاری صفحات شما در پس زمینه است. درواقع هنگامی که شما بر روی یک لینک ضربه می‌زنید، این مرورگر شما را به آن صفحه سوئیچ نخواهد کرد. ابتدا اجازه می‌دهد تا صفحه جدید به صورت کامل بارگذاری شود، سپس شما را به صفحه جدیدتان خواهد برد. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست تا با رفتن به صفحه جدید، زمانی را منتظر بمانید تا آن صفحه به طور کامل بارگذاری شود.

مرورگر Link Bubble

هرچند که این مرورگر یک مرورگر بسیار مناسبی است اما هنوز هم جای کار دارد تا به گستردگی مرورگر‌های معروفی مانند کروم و فایرفاکس برسد. به همین جهت کمپانی سازنده در حال بروزرسانی دائم اپلیکیشن خود است تا بتواند کاربران را به سمت خود بکشاند. در تازه ترین بروزرسانی منتشر شده برای این اپلیکیشن، قابلیت‌هایی نظیر Ad Block جهت مبارزه با تبلیغات مزاحم وبسایت‌ها و همچنین حالت Tracking Protection جهت مرور خصوصی بدون گذاشتن رد پا از خود اضافه گردیده است.

هم اکنون می‌توانید آخرین نسخه مرورگر Link Bubble با شماره 1.8.1 را از طریق این لینک دانلود نمایید.

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد