دومینو برنامه‌ی آزمایشی تحویل پیتزا به وسیله‌ی پهپاد را در نیوزیلند آغاز کرد!

مشکل اصلی روش‌های سنتی تحویل غذا، مسائلی چون ترافیک است. ترافیک می‌تواند سبب شود تا پیتزایی که در حالت معمول می‌بایست نیم ساعته یا کم‌تر به دست شما برسد، بیش از یک ساعت معطلتان کند. پس راه حل چه می‌تواند باشد؟ نظرتان راجع به استفاده از پهپادها برای تحویل غذا چیست؟ اگر معتقدید که پهپادها برطرف کننده‌ی این مشکلات هستند، احتمالاً الآن دوست داشتید در کشور نیوزیلند می‌بودید.

بیشتر بخوانید:

شرکت غذاخوری امریکایی «دومینوز پیتزا» با همکاری شرکت Flirtey تصمیم گرفته است تا برنامه‌ی آزمایشی تحویل پیتزا به کمک پهپادها را آغاز نماید. در حال حاضر این برنامه تنها برای تعدادی مشترک منتخب این شرکت غذاخوری انجام می‌شود. اما انتظار می‌رود که در آینده‌ای نزدیک، این دو شرکت، برنامه‌ی تحویل غذای خود توسط پهپاد را گسترش بیشتری دهند. این پهپادها به صورت خود گردان پرواز خواهند کرد و پیتزا را در بسته‌بندی‌های مخصوص و مقاوم در برابر باران و تابش آفتاب، به منظور تحویل ایمن آن، حمل می‌کنند.

مدیرعامل گروه دومینوز پیتزا، دان میج (Don Meij)، در این رابطه گفته است: «از نتایج این برنامه‌ی آزمایشی خود بسیار خرسندیم و به دنبال گسترش همکاری خود با شرکت Flirtey برای تحویل پیتزا از طریق پهپادها هستیم. ما معتقدیم که تحویل به وسیله‌ی پهپاد در آینده جزء ضروری تحویل پیتزای ما خواهد بود و به همین دلیل بر روی این شراکت و فناوری سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا حتی مشترکین بیشتری بتوانند از پیتزاهای تازه و داغ ما لذت ببرند.»

علاوه بر این، آقای دان میج انتظار دارد که پهپادها بتوانند در آینده پیتزاهای تازه آماده شده را ظرف مدت زمان تنها 10 دقیقه به دست مشتریان برسانند: «پهپادها تحویل ایمن‌تر، سریع‌تر و پوشش گسترده‌تری را می‌توانند تضمین کنند. این به آن معنا خواهد بود که مشترکیبن بیشتری قادر می‌شوند تا به پیتزاهای تازه درست شده‌ی ما، نهایتاً پس از 10 دقیقه دسترسی پیدا کنند. آینده همین جاست.»

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید