اگر دکمه هوم خازنی آیفون 7 دچار مشکل شد؛ از دکمه هوم مجازی استفاده کنید!

اگر دکمه هوم خازنی آیفون 7 دچار مشکل شد؛ از دکمه هوم مجازی استفاده کنید!

شرایطی را تصور کنید که طی آن آیفون 7 شما در هنگام شارژ خود به خود خاموش می‌شود و پس از روشن شدن مجدد، جمله‌ای بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود که می‌گوید دکمه خازنی هوم از کار افتاده و باید تا سرویس کردن آن از دکمه هوم مجازی استفاده کنید.

iphone-7-taptic-engineاین شرایط برای یکی از کاربران انجمن MacRumors اتفاق افتاده و احتمال دارد در آینده سایر کاربران نیز با چنین مشکلی مواجه شوند. علاوه بر این هیچکدام از قطعات مرتبط با تکنولوژی به طور 100 درصد در برابر خرابی و اشکال مقاوم نیستند و اگرچه دکمه هوم لمسی مبتنی بر موتور به دلیل عدم وجود قطعات متحرک قدرتمندتر از دکمه‌های مکانیکی آیفون‌های قبلی است اما این مسئله به معنای تضمین کار کردن و سالم بودن همیشگی این دکمه‌ها نیست.

حداقل خوشبختانه آیفون به قدری هوشمند است که به شما اعلام می‌کند مشکلی برای دکمه هوم به وجود آمده و تا زمان رفع آن یک راه جایگزین نیز پیش روی شما می‌گذارد. بنابراین اکنون که با این مشکل آشنا شدید و با این پیام و مفهوم آن غریبه نیستید، در صورت نمایان شدن این پیام بر روی صفحه آیفون 7 خود میدانید باید چه کاری انجام دهید.

با این حال امیدواریم دکمه هوم خازنی آیفون 7 مستعد آسیب پذیری نباشد و استفاده از آیفون 7 به وسیله دکمه هوم مجازی به یک اپیدمی تبدیل نشود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید