Brave Browser؛ مرور بدون تبلیغات با مرورگر جدید مدیرعامل سابق موزیلا

برندان ایچ، نام شناخته شده صنعت وب و مدیرعامل سابق شرکت موزیلا از راه حل خود جهت تجربه مرور بدون تبلیغات مزاحم پرده برداری کرد.
مرورگر جدید Brave با پتانسیلی که دارد قادر خواهد بود تا تمامی تبلیغات مزاحمی که حریم شخصی کاربران را زیر پا می‌گذارند مسدود کرده و این امکان را به شما بدهد تا بتوانید صفحه وب مورد علاقه خود را عاری از هرگونه تبلیغاتی مشاهده نمایید. شاید جالب باشد بدانید که این تبلیغات علاوه بر ایجاد فشار بر روی عملکرد پردازنده ها، بعضاً حتی با دستکاری کوکی‌ها و یا حتی محتوایی مخرب، به سیستم کاربر نیز نفوذ خواهند کرد.

مرورگر متن باز Brave حاصل تلاش‌ افراد بزرگی مانند رندان ایچ، برایان بوندی، کوین گراندون، یان زو و مارشال رز است که همگی سابقه کار در بخش‌های مهمی در پروژه‌هایی مانند فایرفاکس، خان آکادمی، تور و غیره را دارا می‌باشند.

brave browser

تحقیقات نشان می‌دهند که تبلیغات موجود درون یک صفحه وب، می‌توانند نقش موثری در سرعت بارگذاری آن صفحه را ایفا کنند. حالا مرورگر Brave قادر خواهد بود تا با حذف این تبلیغات، سرعت بارگذاری یک صفحه را به دو الی چهار برابر افزایش داده که این می‌تواند خبر خوبی برای افرادی با پهنای باند اینترنت کم است.

لازم به ذکر است مرورگر Brave که نسخه 0.7 آن در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است، به زودی بر روی پلتفرم‌های iOS، OS X، ویندوز، لینکوس و اندروید در دسترس خواهد بود.

1 دیدگاه

  1. این نرم افزار ازطریق گیت هاب قابل دانلود است .من و کسان دیگری هستیم که با گیت هاب مشکل داریم مخصوصا که چطوری این فایل مورد نظر رابه دیواسمون وارد کنیم دراین مورد اطلاعات بذارید ممنون مییشیم متشکر

Comments are closed.