موزیلا، Firefox Send، سرویس به اشتراک‌گذاری رایگان فایل را معرفی کرد

موزیلا Firefox Send را معرفی کرد. Firefox Send یک سرویس رایگان به اشتراک‌گذاری فایل است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند فایل‌ها را آپلود کرده و سپس URL را با دیگران به اشتراک بگذارند.

کاربران می‌توانند تا حداکثر یک گیگابایت را در یک زمان آپلود کرده یا یک حساب موزیلای رایگان بسازند و حداکثر 2.5 گیگابایت فایل آپلود  کنند. زمانی که فایل‌ها آپلود شد می‌توانید تصمیم بگیرید که فایل‌ها چند بار قبل از اینکه لینک منقضی شود می‌تواند توسط گیرنده (حداکثر 100 بار) دانلود شود. در عوض، شما می‌توانید به طور خودکار بعد از اینکه لینک منقضی شد یک دوره‌ی زمانی برای آپلود ( حداکثر 7 روزه) انتخاب کنید. برای امنیت بیشتر، می‌توانید یک پسورد به لینک اضافه کنید و پسورد را به همراه لینک به اشتراک بگذارید تا تنها افرادی که این لینک و پسورد را در اختیار دارند به فایل‌ها دسترسی داشته باشند.

اگر می‌خواهید که فایل‌ها را خیلی فوری به شخصی دیگر ارسال کنید Firefox Send گزینه‌ای عالی خواهد بود همچنین سرعتی و چیزی فراتر از ارسال با ایمیل دارد. همچنین این سرویس در مقایسه آپلود کردن فایل با یک سرویس ذخیره‌سازی ابری مانند Dropbox که فایل‌ها دائما در آن ذخیره شده و باید به صورت دستی آن‌ها را حذف کرد عملکرد بسیار بهتری دارد. برای فایل‌هایی که آنقدر مهم نیستند که برای همیشه ذخیره شوند یا در دسترس بسیاری افراد قرار گیرند Firefox Send یک راه‌حل عالی به نظر می‌آید. این سرویس رایگان است و در send.firefox.com در دسترس قرار دارد.

منبع gsmarena

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar