انفجار گلکسی نوت 7 در دستان یک پسر 6 ساله

شمار گزارشات انفجار گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) به طور هشدار دهنده‌ای در حال افزایش است. برای مثال در طول یک هفته اخیر ما اخباری در مورد حادثه در یک هتل و به جای گذاشتن خسارت و یا آتش سوزی در یک خودروی جیپ شنیدیم.

و حالا طبق گزارش نیویورک پست، به نظر می‌رسد که گلکسی نوت 7 بار دیگر حادثه آفریده است و این بار در دستان یک کودک 6 ساله منفجر شد. به گفته لیندا لویس (Linda Lewis) مادربزرگ این پسربچه، او در حال مشاهده ویدیو در گوشی بوده که باتری دچار انفجار شد و این اتفاق تمام آژیرها را به صدا در آورد.

پس از این حادثه پسربچه به دلیل سوختگی‌های روی بدنش با سرعت به بیمارستان منتقل شد اما خوشبختانه با خبر شدیم که مشکل وی جدی نیست و این پسر 6 ساله هم اکنون در خانه مشغول استراحت است. لویس در این رابطه گفت:

او الان در خانه است اما نمی‌خواهد که هیچ گوشی موبایلی را ببیند یا نزدیکش شود و در آغوش مادرش گریه می‌کند.

همان‌طور که گفتیم این اولین باری نیست که ما خبری در این باره می‌شنویم. این روزها سامسونگ مشغول فراخوانی گوشی‌های گلکسی نوت 7 جهت جایگزینی آنها با یک دیوایس جدید است. ضمناً آنها از مشتریان خواستند که گوشی‌های خود را خاموش کنند. همچنین گفته می‌شود که سامسونگ در نظر دارد تا این دیوایس های بازگردانده شده را از کار بیندازد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید