دردسرهای گلکسی نوت 7 ادامه دارد؛ این بار آتش سوزی یک خانه

دردسرهای گلکسی نوت 7 ادامه دارد؛ این بار آتش سوزی یک خانه

بدبیاری‌های سامسونگ ادامه دارد و در حالیکه این کمپانی در حال جمع آوری گلکسی نوت 7 از بازار است، گزارش جدیدی از شهرستان هاری، کارولینای جنوبی آمریکا منتشر شده که درباره مردی به نام Wesley Hartzog صحبت می‌کند که گلکسی نوت 7 خود را به شارژر وصل کرده و برای ساعاتی از منزل خارج می‌شود و به دنبال دخترانش می‌رود، سپس هنگام بازگشت خانه خود را در حال سوختن در شعله‌های آتش مشاهده می‌کند. با توجه به مواردی که پیش از این درباره انفجار باتری گلکسی نوت 7 منتشر شده بود می‌توان باور کرد محصول جدید سامسونگ دلیل اصلی این آتش سوزی بوده است.

در این رابطه بازپرسان آتش نشانی منطقه هاری، اعلام کردند آتش سوزی برای اولین بار در نزدیکی پریز برقی که شارژر گلکسی نوت 7 به آن اتصال داشته رخ داده، هارتزوگ قربانی این حادثه نیز می‌گوید در همان خروجی که حادثه رخ داده است یک کمپرسور هوا نصب بوده که متاسفانه در آن زمان خاموش بوده است.

خوشبختانه در زمان حادثه کسی در خانه نبوده، بنابر این آسیب دیدگی جسمی بر اثر حادثه رخ نداده است اما در حال حاضر خانه جهت تحقیقات بیشتر ضبط گردیده و آقای هارتزوگ و دو دخترش موقتاً به یک هتل نقل مکان کرده‌اند.

سامسونگ هفته گذشته تأیید کرد 35 گزارش در رابطه با انفجار باتری گلکسی نوت 7 دریافت کرده و سپس مشخص شد مشکل از طرف باتری این گوشی است و به همین دلیل سامسونگ اقدام به جمع آوری تمام گلکسی نوت های عرضه شده در بازار کرد.

با این حال این کمپانی هنوز درباره این حادثه اخیر واکنشی نشان نداده و هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ در جهت بازسازی خانه به شخص قربانی کمک می‌کند یا خیر اما پیش از این نیز اتفاق تقریباً مشابه ای در یکی از اتاق‌های هتلی پیش آمده بود و انفجار گلکسی نوت 7 منجر به وارد شدن خسارت به اتاق شده بود که سامسونگ پرداخت تمام هزینه‌ها را تقبل کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید