تصاویر فاش شده از نسخه بتا اندروید مارشمالو بر روی سامسونگ گلگسی اس 6

نسخه بتا اندروید مارشمالو

سامسونگ اخیراً نسخه بتا اندروید مارشمالو را بر روی دو دستگاه گلکسی اس 6 و اس 6 اج برای تعداد مخصوصی دستگاه در بریتانیا موجود نموده است که البته انتظار می‌رود این نسخه نهایی نبوده و به گفته خود سامسونگ، نسخه نهایی تغییرات جزئی نسبت به ورژن بتا  به خود خواهد دید.

در تصاویر انتشار یافته توسط SamMobile از نسخه بتا اندروید مارشمالو شما گالری عظیم و تاچ ویز کاملاً متحول شده ای را مشاهده خواهید نمود.
علاوه بر آن باید به آیکون‌های جدید، منو تنظیمات پاور جدید و چندین پالت رنگی منو‌های کاملاً سبک با سایه هایی خنثی نیز اشاره نمود.
نسخه بتا اندروید مارشمالو برای انتخاب پالت و تم‌های رنگی توسط کاربر سنگ تمام گذاشته است. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود رنگ‌های مد نظر را از لابه‌لای رنگ‌های موجود انتخاب کرده و تلفن خود را به صورت دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

منو پاور بسیار جالب تر از گذشته شده و طراحی مینیمالیستیک آن کاملاً به چشم می‌آید. پس از لمس این منو، یک پنجره جدید شامل 3 گزینه Power Off ، Restart و تماس‌های اضطراری نمایان می‌شود که دارای پس زمینه‌ای تار می‌باشند.

بخش مخاطبین نیز بسیار جذاب تر از گذشته به نظر می‌رسد، استفاده از رنگ بندی و حروف کوچک در کنار صفحه، شما را به هرچه سریعتر دسترسی پیدا کردن به مخاطب مدنظرتان کمک می‌کند.

اپلیکیشن دوربین پیشفرض سامسونگ نیز دارای تنظیمات “سرعت شاتر” گشته است که البته برای دسترسی به این  قابلیت شما باید از نسخه Pro Mode این اپلیکیشن استفاده نمایید.

بر اساس گزارشات منتشر شده توسط سامسونگ، دارندگان تلفنهای هوشمند گلکسی اس 6 و اس 6 اج در ماه ژانویه 2016 قادر به دریافت اندروید 6.0 مارشمالو خواهند بود.