سونی در وبلاگ رسمی سرویس پلی استیشن پلاس خود، از بازی هایی که قرار است برای سه کنسول PS Vita، PS3 و PS4 به صورت رایگان منتشر شوند، رونمایی کرد. در ادامه فهرستی از این بازی ها آمده است.

پلی استیشن 4

نخستین بازی ارائه شده برای این کنسول، بازی Hardware: Rivals می‌باشد. این بازی دارای سبک اتومبیل/جنگی می باشد که در اصل برگرفته از بازی Hardware: Online Arena  کنسول پلی استیشن 2 با اعمال تغییرات گرافیکی، نقشه های گسترده‌تر، ماشین‌های ارتقاع یافته و موتور بازی متناسب با کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 می‌باشد. در این بازی، بازیکن وظیفه دارد تا با به دست گرفتن کنترل تانک خود، به هم تیمی‌های خود در یک جدال نفسگیر آنلاین برای شکست دشمن کمک نماید.

21645129659_663990db1a_o

دومین  عنوان ارائه شده برای پلی استیشن 4 بازی Grim Fandango Remastered می‌باشد. این بازی یکی از معروف‌ترین عناوین کلاسیک و همچنین یکی از بهترین بازی‌های سبک ماجراجویی است که می‌تواند عیدانه‌ی خوبی برای کاربران پلی استیشن پلاس باشد.
این بازی شما را به دنیای مردگان خواهد برد که شما را با انواع چالش‌های سخت و آسان روبه رو خواهد کرد.

2751243-trailer_grimfandango_remastered_20141206

 

پلی استیشن 3

برای کنسول نسل هفتمی سونی نیز در فهرست نام دو بازی به چشم می‌خورد. نخستین بازی از سری بازی‌های محبوب مدال افتخار می‌باشد. Medal of Honor:Warfighter یکی از نسخه‌های محبوب بازی مدال افتخار است که در سال 2010 منتشر شد.

medal_of_honor___warfighter-wallpaper-1366x768

دیگر بازی ارائه شده برای این کنسول بازی Dragon Age:Origins می‌باشد. این بازی فوق العاده زیبا دارای سبکی RGB می‌باشد که در سال 2009 انتشار یافت. شما در این بازی باید به عنوان یک فرمانده سرزمین هایی که با اهداف شوم خود به جنگ با یکدیگر می‌پردازند را متحد کرده و به جنگ اهریمن بروید.

dragon-age

 

پلی استیشن ویتا

برای کنسول قابل حمل سونی نیز نام دو بازی به چشم می‌خورد. نخستین بازی Grim Fandango Remastered می‌باشد که به صورت مشترک برای کنسول پلی استیشن 4 نیز عرضه گردیده است.

دومین بازی نیز بازی Legends of War:Patton می‌باشد.این بازی در سبک استراتژی/جنگی می باشد که بازیکن در آن نقش یک فرمانده ارتش نظامی ایالات متحده را ایفا خواهد کرد که وظیفه تغییر تاریخ و فتح برلین را بر عهده خواهد داشت.

timthumb

احسان چهری

دراگون رو خوب گذاشته بین این لیست و بس