سری جدید بازی محبوب آسفالت با عنوان اکستریم رسماً توسط گیم لافت برای اندروید و آی او اس عرضه شد [دانلود کنید]

شرکت مشهور بازی ساز موبایل گیم لافت، در هفته‌های اخیر چندین بار به رونمایی از تیزر جدیدترین عنوان مسابقه‌ای ماشینی خود، آسفالت اکستریم (Asphalt Xtreme) پرداخته بود. این بازی حتی برای کاربران تعدادی کشور منتخب، بر روی گوگل پلی استور برای دانلود و نصب قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید:

این عرضه‌ی غیر رسمی به شرکت گیم لافت اجازه داد تا مشکلات بازی آسفالت اکستریم را پیدا کند و تجربه‌های بد کاربران را برطرف نماید. حالا امروز، این شرکت منتشر کننده و توسعه دهنده‌ی بازی‌های موبایل، به صورت رسمی آسفالت اکستریم را عرضه کرده است.

آسفالت اکستریم به صورت رایگان برای هر دو پلت فرم اندروید و آی او اس قابل دانلود و نصب می‌باشد. در این بازی، شاهد 35 ماشین فوق قدرتمند در دسته‌بندی‌های Buggy, Pickup, Rally Car, SUV و Truck خواهید بود. این 35 ماشین غول پیکر و جاده خاکی، در 7 دسته، تقسیم‌بندی می‌شوند و که کاربر هنگام بازی با آن‌ها گیم پلی کاملاً متفاوتی را تجربه خواهد کرد.

شرکت‌های ماشین سازی بزرگی چون جیپ، فورد، مرسدس بنز، پرداتور، داج و شورلت در بازی آسفالت اکستریم، نماینده دارند. همان طور هم که گفتیم، شاهد تعدادی ماشین‌های بیرون از جاده نیز هستیم. نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این بازی آن است که کاربر جدال‌ها و مسابقات خود را در موقعیت‌های مکانی مختلف و عجیب و غریب در سراسر دنیا تجربه خواهد کرد؛ از جمله در کنار تپه‌های شنی رود نیل، یخ‌های طبیعی اسوالبارد و شهرک‌های صنعتی دترویت.

امکان اعمال برخی شحصی سازی‌ها نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است. می‌توانید شکل و ظاهر خودروی خود را آن طور که می‌خواهید تغییر دهید و به کمک مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ای که در بازی قرار داده شده است، ماشین‌تان را ارتقا بدهید.

آسفالت اکستریم پنج حالت بازی مختلف را در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد، از جمله مأموریت‌های زمانی، بیش از 500 چالش مبتنی بر مهارت و حداقل 400 مرحله در بخش کریر. اما گیم لافت اعلام کرده است که هم چنان باید منتظر مأموریت‌های بیشتر باشیم.

در آسفالت اکستریم، بازیکنان هم چنین قادر خواهند بود تا از طریق قسمت مولتی پلیر، به بازی آنلاین با سایر دوستان خود و یا کاربران مختلف در سراسر دنیا بپردازند. این مسابقات آنلاین به صورت 8 تایی برگزار خواهد شد و کاربران به صورت همزمان با یکدیگر به جدال خواهند پرداخت. بازی آسفالت اکستریم شرکت گیم لافت، مانند عنوان‌های گذشته‌ی آسفالت یکی از بهترین بازی‌های بر روی پلت فروم موبایل در زمینه‌ی جلوه‌های بصری و گرافیک می‌باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید