جیونی آماده عرضه گوشی رده بالا M6 همراه با چیپ امنیتی داخلی است

جیونی (Gionee) چیست؟ جیونی در واقع یک برند کاملاً شناخته شده در هند و چین است و محصولات آن همانند برندهای آمریکایی نظیر BLU و اروپایی نظیر AllView بسیار در دو کشور نام برده محبوب است. چندین ماه قبل این کمپانی از تلفن هوشمند اندرویدی Gionee S8 رونمایی کرد. جیونی اس 8 محصولی کاملاً فلزی است که این کمپانی به هدف گرفتن نبض بازار بخش جوانان است. این محصول بسیار جذاب است. علاوه بر آن جیونی از یک تلفن هوشمند بالارده کاملاً ایمن به نام جیونی M6 است که در واقع حاوی یک جعبه سیاه است. جعبه سیاه تعبیه شده در این محصول در واقع یک چیپ امنیتی است که تمامی دیتاهای تلفن شما را زیر نظر می‌گیرد.

این تلفن هوشمند بدون شک یکی از متفاوت‌ترین محصولاتی است که به بازار عرضه می‌شود و گزینه‌های نرم افزاری امنیتی آن استفاده از آن را با خیالی راحت برای شما به ارمغان می‌آورد. در واقع این ویژگی موجب می‌شود تا تمامی داده‌های و اطلاعات امنیتی دستگاه‌ شما در داخل یک تراشه‌ای امن قرار گیرند که تنها با اثر انگشت شما بازگشایی می‌شوند.

Gionee-S6-leaked-photos

جیونی قصد دارد تا عرضه این محصول را مطابق گذشته ادامه دهد. معاون این کمپانی آقای یو لی در شبکه اجتماعی Weibo (شبکه اجتماعی محبوب چینی‌ها مانند توییتر) اعلام کرده است که تلفن هوشمند جیونی M6 همراه با تراشه رمزگذاری شده عرضه می‌شود که در نزدیکی سیلیکون سیستم اصلی این محصول قرار خواهد گرفت. وی همچنین توضیح داده است که کل عملیات رمزگذاری سخت افزاری این محصول در داخل این تلفن اتفاق خواهد افتاد تا به هیچ عنوان اطلاعات شما قابل سرقت نباشند. این در حالی است که بعضاً رمزگذاری‌های نرم افزاری که در سطح سیستم عامل اتفاق می‌افتند همواره در معرض خطر هک شدن قرار دارند.

در حال حاضر به لطف دریافت مجوز از رگلاتوری چینی تنا، تصاویری از این محصول بالارده به بیرون درز کرده است که با تماشای آن بدون شک کیفیت بالای این محصول را درک خواهید کرد. محصولی که هم رده تلفن‌های هوشمند بالارده کمپانی‌هایی نظیر اچ تی سی و سامسونگ است و یک لوگو کمپانی جیونی نیز در زیر دوربین آن تعبیه شده است. در حال حاضر اطلاعات مختلفی از این محصول منتشر شده است و انتظار داریم که جیونی از این تلفن هوشمند در تاریخ 26 جولای (5 مرداد) رونمایی کند.