عرضه بازی Pokémon GO در 26 کشور اروپایی

بازی pokemon go در اروپا

بازی Pokémon GO سراسر جهان را مانند یک ویروس فراگرفته است. اولین عرضه رسمی این بازی در آمریکای شمالی ، نیوزیلند و استرالیا صورت گرفت و توانست کاربران بسیاری را جذب کند. همچنین به‌عنوان یکی از بازی‌های پراستفاده در توییتر لقب گرفت. این بازی درواقع یک بازی واقعیت افزوده است که در آن باید هیولاهای مختلف را شکار کنید. کاربران باید به مکان‌های مختلف بروند تا بتوانند هیولاهای موجود در نقشه را بیابند. وقتی کاربری به هیولایی نزدیک می‌شود، بازی دوربین را روشن می‌کند و تصویری از هیولای مجازی را مشاهده می‌کنید. هنگام مشاهده هیولا باید با پرتاب کردن توپ به سمت آن، می‌توانید هیولا را شکار کنید. علاوه بر هیولای پوکمون، ویژگی‌های دیگری چون باشگاه پوکمون و PokeStop ها نیز وجود دارند.

در این هفته قبل نسخه مخصوص کشورهای اروپایی نیز عرضه می‌شود. هفته قبل آلمان و انگلیس نسخه رسمی را دریافت کردند. دیروز نیز نوبت ایتالیا، اسپانیا و پرتغال بود. امروز نسخه‌ای از این بازی برای کشورهایی چون اتریش، بلژیک، بلغارستان، گرین لند، کرواسی، یونان، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، ایسلند، ایرلند، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، سوئد و سوئیس منتشر شد.

بازی pokemon go در اروپا

دلیل اینکه تنها برخی از کشورها قادر به دانلود و اجرای بازی هستند این است که سرورهای شرکت Niantic نمی‌تواند پاسخگوی این‌همه کاربر در سرتاسر دنیا باکیفیت خوب باشد به همین خاطر این شرکت تصمیم گرفته تا کشور به کشور پیش برود تا بتواند کیفیت خوبی را برای کاربران مهیا کند. این روند به‌خوبی در حال پیشرفت است و روزبه‌روز به تعداد کشورهایی که می‌توانند این بازی را دانلود کنند بیشتر می‌شود. البته این بازی هنوز در کشور ژاپن در دسترس نیست.

اگر شما منتظر دریافت بازی پوکمون بودید و دریکی از این کشورها اقامت دارید باید بگوییم که امروز روز شانس شماست. شرکت Niantic عقیده دارد که بار اضافی تحمیل‌شده به سرورهایش به خاطر اضافه شدن سایر کشورها به این بازی است. اگر می‌خواهید این بازی را نصب کنید و از آن لذت ببرید مراقب دزدانی که در کمین کاربران این بازی نشسته‌اند نیز باشید.