جی تی ای 6 در E3 سال 2017 رونمایی می‌شود؛ انتشار احتمالی در سال 2018

جی تی‌ای 6 در E3 سال 2017 رونمایی می‌شود؛ انتشار احتمالی در سال 2018

مدتی است که شایعات مختلفی پیرامون جی تی ای 6 (GTA 6) به گوش می‌رسد و هواداران عنوان بازی GTA حدس و گمان‌های زیادی پیرامون نسخه بعدی آن می‌زنند. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که ادعا می‌کند کمپانی راک استار قصد دارد در طول مراسم E3 سال 2017 از نسخه جدید بازی جی تی‌ ای تحت عنوان جی تی‌ ای 6 رونمایی کند و احتمالاً در سال 2018 نیز باید منتظر عرضه عمومی این بازی باشیم.

در این رابطه به گزارش Christian Daily، راک استار قصد دارد در سال 2018 عنوان پر سر و صدای جی تی ای 6 را منتشر کند هرچند که هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نیست. علاوه بر این طرفداران این عنوان می‌توانند منتظر رونمایی از این نسخه در حاشیه مراسم E3 2017 باشند.

تاریخ مذکور برای انتشار این بازی با نظر منتقدان و فعالان در عرصه بازی‌های ویدیویی نیز همخوانی دارد و انتشار این بازی در سال 2018 می‌تواند به عنوان یک گزینه منطقی برای زمان انتشار این بازی در نظر گرفته شود چراکه راک استار هنوز از فروش موفق GTA V سود می‌برد.

همچنین قابل ذکر است که عرضه نسخه بعدی بازی جی تی‌ ای در سال 2018 برای راک استار نیز تاریخ مناسبی خواهد بود و توسعه دهندگان بازی تا آن زمان وقت دارند تغییرات لازم را در بازی ایجاد کنند و ویژگی‌های مورد نظر خود را به صورت تمام و کمال در بازی به کار بگیرند چراکه قطعاً علاقه مندان به این سری بازی انتظارهای زیادی از نسخه بعدی آن خواهند داشت.

پیش از این نیز شایعاتی درباره جی تی ای 6 منتشر شده بود که ادعا می‌کرد این نسخه تنها به صورت اختصاصی برای کنسول ایکس باکس اسکورپیو عرضه خواهد شد، بدون شک برخی از هواداران با این تصمیم موافق نخواهند بود با این حال این گونه شایعات در حال حاضر تنها در حد حدس و گمان اند و تا انتشار اخبار موثق‌تر باید منتظر بمانیم.

درباره ویژگی‌های نسخه بعدی جی تی‌ ای نیز گفته می‌شود که این بازی از یک نقشه بزرگتر نسبت به نسخه قبلی خود بهره می‌برد و از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند. همچنین طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، داستان بازی در شهر لندن رخ خواهد دارد و بیشتر سازندگان این نسخه اهل این شهر هستند.

با این حال نظر شما چیست؟ آیا راک استار در سال 2018 نسخه جدید و پر سر و صدای جی تی ای 6 را منتشر می‌کند؟ و اینکه چه انتظاراتی از عنوان GTA VI دارید؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید