با Headwave Tag یک سالن کنسرت اختصاصی در کلاه خود را تجربه می کنید

با Headwave Tag یک سالن کنسرت اختصاصی در کلاه خود را تجربه می کنید

حدود دو سال پیش دستگاهی به دنیای تکنولوژی معرفی شد که امکان تبدیل لوازم ورزشی یا موتور به یک اسپیکر را فراهم می‌کرد. این دستگاه که Headway نام داشت به بدنه خارجی یک کلاه متصل شده و از تراگذاری سطح جهت انتقال امواج صوتی به داخل کلاه استفاده می کرد. حالا مدل جدید این محصول با نام Headway Tag با امکانات بیشتری معرفی شده است.

این محصول توسط سوفی ویلبورن که به نظر می‌رسد استفاده از هدفون در زیر کلاه موتور خود را آنچنان خوشایند نمی‌دانست، طراحی شده است. او به دلیل مشکلاتی از قبیل سیم های آزار دهنده با عمر کوتاه و بیرون آمدن گوشی‌های هدفون از گوش به فکر راه حل مذکور افتاد.

بی سیم بودن این Tag و همچنین عدم نیاز به اتصالات پیچیده، دیگر مشکلی جهت قرار دادن کلاه بر روی سر به وجود نمی‌آورد و در هنگام راندن موتور نیز فرد را با مشکل خاصی مواجه نمی‌سازد. پس از دو سال طی شدن مراحل آزمایشی، بالاخره Headway Tag وارد مرحله تولید انبوه شده است.

در این دوران تست‌های متعددی در بخش اندازه باتری، اتصال‌ها، قرار گیری دکمه‌ها جهت سهولت کاربر در ایجاد تغییرات و کنترل موزیک و … صورت گرفته است. خوشبختانه انحنای کناری این تگ کاملا انعطاف‌پذیر و قابل استفاده بر روی کلاه‌های مختلف خواهد بود.

کاربران کافیست این دستگاه را با کمک اتصال بلوتوث نسخه 4.1 به یک تلفن یا موزیک پلیر متصل نمایند. در نهایت صدای موسیقی توسط تگ به همان روشی که در بالا ذکر شد، به داخل کلاه وارد می‌شود.

با Headwave Tag یک سالن کنسرت اختصاصی در کلاه خود را تجربه می کنید

نتایج گرفته شده از آزمایشات، خبر از کیفیت خوب صدا و تجربه لذت بخش کاربر می‌دهند؛ چرا که موسیقی در تمام فضای داخلی کلاه شروع به پخش می‌کند و گفته می شود لرزش‌های خوبی جهت ایجاد باس مناسب صورت می‌پذیرد.

Headway Tag می توانند تا حداکثر سرعت 300 کیلومتر بر ساعت فعالیت داشته باشد و همچنین کاملا ضد آب و شوک ناگهانی طراحی شده است. یک باتری 600 میلی آمپری، عمر شارژدهی 6 الی 8 ساعته را برای کاربران به ارمغان می‌آورد؛ نحوه شارژ شدن از طریق کابل USB است.

این محصول در اولایل همین ماه رونمایی شد و هم اکنون امکان خریداری آن به قیمت 324 دلار وجود دارد.