ویدیوی تبلیغاتی «اچ تی سی اوشن» به بیرون درز کرد

اچ تی سی اوشن

تنها چند روز تا برگزاری رویداد اختصاصی HTC باقی مانده و طبق روال همیشه، اطلاعات و حدس و گمان‌های زیادی در مورد محصولاتی که قرار است در روز 12 ژانویه (23 دی) معرفی شوند، در سایت‌های مختلف مطرح شده است.

در تازه‌ترین مورد هم جزئیات جدیدی در مورد یکی از گوشی‌هایی که قرار است این هفته معرفی شوند، توسط اوان بلاس (Evan Blass) ارائه شده است. این شخص که به افشای اطلاعات گوشی‌ها قبل از رونمایی آن‌ها، شهرت دارد امروز یکی از فیلم‌های تبلیغاتی HTC را که احتمالاً در رویداد این شرکت پخش خواهد شد، منتشر کرده است.

در این ویدیو گوشی جدید این کمپانی تایوانی با نام «اچ تی سی اوشن» (HTC Ocean) نشان داده شده است، اما این تنها دلیل هیجان‌زده شدن ما نیست. این طور که به نظر می‌رسد HTC بالاخره راهی برای استفاده از لبه‌های صفحه نمایش به شکلی کاملاً کاربردی، پیدا کرده است.

گوشی هوشمند جدید اچ تی سیاین گوشی هوشمند به کاربران اجازه خواهد داد تا برای حرکت در بین برنامه‌های مختلف از لبه‌های صفحه نمایش استفاده کنند. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود تا با لمس لبه صفحه نمایش اقدام به باز کردن یک اپلیکیشن خاص نمایید. با اینکه این قابلیت چیزی بیش از یک حقه تبلیغاتی به نظر می‌رسد، اما مطمئن نیستیم که در عمل و در شرایط واقعی چگونه کار خواهد کرد.

در این ویدیو، HTC نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با استفاده از قابلیت مذکور به سرعت اقدام به تهیه یک عکس سلفی نمایید. به نظر می‌رسد که این قابلیت جدید، کاربردهای بسیار دیگری نیز داشته باشد، بنابراین بی‌صبرانه منتظر برگزاری رویداد HTC و رونمایی از این محصول هیجان‌انگیز هستیم.

انتظار می‌رود که HTC حداقل دو گوشی هوشمند جدید را در رویداد 23 دی ماه معرفی کند. محصولاتی که پیش از این با نام‌های «اچ تی سی یو اولترا» (HTC U Ultra) و «اچ تی سی یو پلی» (HTC U Play) شناخته شده‌اند، به احتمال زیاد در این مراسم رونمایی شده و مجهز به رابط کاربری جدید این کمپانی خواهند بود. البته محصول سومی هم که گفته شده یک گوشی هوشمند میان‌رده است و با نام «اچ تی سی وان ایکس 10» (HTC One X10) شناخته می‌شود، قرار است در سه ماهه اول 2017 معرفی شود، اما با این حال هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید