گوگل بخشی از HTC را از آن خود کرد؛ ادامه کار این کمپانی در هاله‌ای از ابهام!

پرچمدار سال 2018 اچ تی سی عرضه خواهد شد حتی بعد از عملی شدن پیشنهاد گوگل

اخبار رسمی حاکی از این است که گوگل در ازای پرداخت 1.1 میلیارد دلار قصد خرید بخش بزرگی از تیم تلفن‌های همراه اچ تی سی به همراه مهندسین با استعداد آن را دارد. اینطور که به نظر می رسد این بخش گوگل را در ساخت سری پیکسل و شاید دیگر محصولات یاری خواهد کرد.

آیا این پایان راه اچ تی سی به‌عنوان یک سازنده تلفن همراه خواهد بود؟ هنوز نه، اچ تی سی قصد دارد حداقل یک پرچم‌دار دیگر را در سال 2018 عرضه کند.

این توافقنامه اجازه می‌دهد که استراتژی تلفن‌های همراه هوشمند اچ تی سی با همکاری مهندسان بااستعداد آن ادامه پیدا کند که باعث بالا رفتن کیفیت محصولات و انعطاف‌پذیری مالی می‌شود. همچنین این کمپانی در حال ساخت و توسعه سری جدید گوشی‌های پرچم‌دار خود است و این پرچم‌دار در سال جاری معرفی خواهد شد.

برداشتی که از این متن می‌توان داشت این است که تمرکز اچ تی سی بر روی عرضه پرچم‌دار آینده خود خواهد بود و بخشی از توان واگذارشده به گوگل را در این راه به‌کار خواهد گرفت.

اما آیا بعد از ارائه این پرچم‌دار اچ تی سی باز هم تلفن همراه تولید خواهد کرد؟ این سؤالی است که هنوز جواب آن مشخص نیست و باید منتظر خبرهای رسمی از این دو شرکت باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید