اینستاگرام به ویندوز 10 و کامپیوترهای شخصی آمد

اینستاگرام به طور رسمی اپ خود را برای ویندوز 10 منتشر کرد. این انتشار توسط استور ویندوز انجام شده است و بدین ترتیب سوالی قدیمی که مدت‌ها ذهن کاربران اینستاگرام را مشغول خود کرده بود پاسخ داده شد. آیا اینستاگرام اپ  (Universal Windows Platform) خود برای ویندوز 10 موبایل را برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد کرد؟ بله، منتشر خواهد کرد.

از امروز می‌توانید این سرویس محبوب اشتراک‌گذاری عکس را به صورت مستقیم روی کامپیوتر شخصی ویندوز 10، سرفیس یا لپ‌تاپ خود نصب کنید. اما هنوز خبری از نصب روی Xbox یا HoloLens نیست.

اینستاگرام به ویندوز 10 و کامپیوترهای می‌آیدشاید این خبر زیاد هم غیرمنتظره نباشد، چرا که در ماه جولای این کمپانی پشتیبانی از Continuum را برای اپ ویندوز 10 موبایل خود اضافه کرده بود. تمام کاری که باقی مانده بود این بود که هنگام تغییر اندازه‌ی صفحه، اپ بتواند این قضیه را به خوبی کنترل کند. در حال حاضر Continuum فقط از یک سایز صفحه پشتیبانی می‌کند ولی همه می‌دانیم که با انتشار Redstone 2 این قضیه تغییر خواهد کرد و بنابراین منطقی است که کمپانی‌ها در تلاش باشند که اپ‌هایشان در سایزهای مختلف صفحه بتواند به خوبی عمل کنند.

این اپ همانطور که باید درست عمل می‌کند. هنگام مشاهده‌ی عکس‌ها، پیام‌های شخصی، نظر گذاشتن و حتی دریافت نوتیفیکیشن‌ها همه چیز به درستی اتفاق می‌افتد.

اینستاگرام به ویندوز 10 و کامپیوترهای می‌آیدو البته که می‌توانید عکس‌های خود را آپلود کنید (البته فقط عکس‌هایی که در پوشه‌ی Pictures > Camera roll باشند). اپ اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد که عکس‌هایی که قبلاً گرفته‌اید را آپلود کنید، یا از دوربین دستگاه خود برای گرفتن عکس استفاده کنید. اگر هیچ دوربینی نداشته باشید آیکن دوربین در اپ حذف خواهد شد. حتی می‌توانید بین دوربین‌های پشت و جلوی سرفیس به راحتی جابه‌جا شوید.

به طور کلی دیدن اپ اینستاگرام روی ویندوز 10 کامپیوترهای شخصی بسیار هیجان‌انگیز است. این اولین باری است که می‌بینیم این کمپانی به کامپیوترهای شخصی اجازه داده است که بتوانند از اپ این کمپانی استفاده کنند. این اپ را نصب کنید و نظرتان را در موردش با ما به اشتراک بگذارید، ما که بعد از نصب متوجه شدیم این اپلیکیشن در این نسخه پر از اشکال است!

لینک دانلود

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید