باهوش ترین کانادایی برای بلک بری کار خواهد کرد

باهوش ترین کانادایی برای بلک بری کار خواهد کرد

شاید کمپانی بلک بری در دنیای گوشی های هوشمند دیگر مانند گذشته وضعیت درخشانی نداشته باشد ولی هنوز می تواند افراد نخبه و خاص را به خود جلب کند. این کمپانی کانادایی امروز اعلام کرد که Katy Warren، باهوش ترین شهروند کانادا را به عنوان مهندس سخت افزار به استخدام خود در آورده است.

قرار بر این است تا این شخص بر روی سیستم های اینترنت اشیا و همیچنین رادارهای بلک بری کار کند و انتظار می رود که به دلیل توانایی های وی شاهد تغییراتی در تلفن های هوشند تولیدی بلک بری باشیم.

از دیگر هدف های استخدام Katy این است تا بعد از گذشت مدتی او بر روی امنیت دستگاه هایی کار کند که افراد قرار است آن ها را با خود حمل کنند. ( مانند موبایل ها، جی پی اس ها و … ) برای این که باهوش ترین شخص در کانادا نامیده شد باید در برنامه ی تلویزیونی به نام showing a well-rounded intelligence شرکت کرد که در اصل یک مسابقه می باشد.

بعد از پیروزی در این مسابقه وی بصورت آنلاین فرم استخدام را برای کمپانی بلک بری ارسال کرد و با درخواست او موافقت شد. او کمپانی بلک بری را بهترین در حوزه ی تکنولوژی می داند.

در این باره گفته است:

من همیشه علاقه داشتم تا روزی در بلک بری مشغول به کار شوم و به نوعی آروزی من بوده است. من بصورت آنلاین درخواست استخدام خود را ارسال کردم و برای مصاحبه بسیار هیجان زده بودم. شاید بسیاری این کمپانی را به دلیل تولید گوشی های هوشمند بشناسند ولی من به عمق و دیگر فعالیت های بلک بری در حوزه ی تکنولوژی علاقه ی بیشتری دارم.

من بیشتر علاقه مند به فعالیت در حوزه ی امنیت و توسعه ی نرم افزار هستم.

بد نیست کمی درباره ی قابلیت BlackBerry Radar Solution که قرار است Katy بر روی آن کار کند توضیح دهیم. این قابلیت به شکلی برنامه ریزی شده که با نصب آن بر روی تریلرها و یا کامیون ها می توان آن را کنترل کرده و از شرایط آن بطور کامل با خبر بود.

انتظار می رود در سال های آتی کمپانی بلک بری در این حوزه پیشرفت های چشمگیری کند.

نظر شما درباره ی این اتفاق چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید