iOS 10 اینک بر روی نیمی از دیوایس‌های سازگار نصب شده است

iOS 10

همانطور که اپل ادعا می‌کند به جرئت می‌توان گفت که سیستم عامل iOS 10 را می‌توان اینک به عنوان بزرگ‌ترین به‌روزرسانی این پلتفرم شناخت. این به‌روزرسانی با ارائه ویژگی‌های جذاب به کاربران دیوایس های اپلی موفق شده تا مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کرده و اینک خبرهای خوبی از سوی اپل به گوش می‌رسد.

با توجه به آمار و ارقام تازه به انتشار رسیده، تقریباً چیزی حدود 50 درصد از آیپدها، آیفون ها و آیپاد تاچ ها اینک سیستم عامل iOS 10 را بر روی دستگاه های خود نصب کرده‌اند. این نسخه از سیستم عامل موبایلی شرکت اپل، با ارائه ویژگی‌های جدید، بهبود در عملکرد و گستردگی هرچه بیشتر موفق شده تا 48.16 درصد دستگاه های سازگار با خود را مجاب به نصب کند.

از آنجایی که به‌روزرسانی‌های سیستم عامل آی او اس نیازی به هماهنگی با شرکت های حامل و یا سازندگان شخص ثالث (همانند گوشی‌های اندرویدی) نخواهد داشت، دارندگان دیوایس های سازگار با آی او اس 10 از همان روز نخست انتشار این به‌روزرسانی قادر به دریافت آن بودند. هرچند میزان گرایش مصرف کنندگان به این سیستم عامل نسبت به سال گذشته کمی آهسته‌تر در حال طی شدن است اما بدون شک می‌توان این نسخه را نیز برگ زرینی از افتخارات اپل دانست. هرچند در این بین کاربران زیادی هستند که هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اند. باید به این افراد بگوییم که خیلی زود دیر می‌شود پس هرچه سریع‌تر این نسخه از آی او اس را از روش‌های موجود دانلود کرده و بر روی دیوایس خودشان نصب کنند.

شرکت میکس پنل که این آمار و ارقام را جمع آوری کرده است، برآورد کرده که اپل علاقه‌مند است خیلی سریع دیوایس هایی با سیستم عامل آی او اس 9 را به سمت نصب iOS 10 بکشاند. این در شرایطی است که شرکت آمارگیری دیگری عنوان کرده آی او اس 10 با نصب بر روی بیش از 47.79 درصد دیوایس های سازگار موفق شده تا اکثریت نصب را از آن خود کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید