آیفون 5se با رنگ صورتی گرم به جای طلایی رونمایی خواهد شد[شایعه]

آیفون 5se با رنگ صورتی گرم به جای طلایی رونمایی خواهد شد[شایعه]

شایعات پیرامون رونمائی اپل از یک آیفون 4 اینچی در رویداد پیش روی بهاری خود بسیار داغ و جدی است و طبق اطلاعات منتشر شده نام محصول یاد شده آیفون 5se خواهد بود. هنوز اننتشار شایعات پیرامون طراحی نهایی این محصول ادامه دارد اما بر خلاف این شایعات، طراحان کیس‌های محافظ امیدوار هستند تا آیفون 5s مشابه با سری ششم آیفون باشد.

حالا نیز یک منبع دیگر با انتشار خبری جدید، دوباره توجه علاقه‌مندان این کمپانی را به خود جلب کرده است. به گفته این منبع، تلفن 4 اینچی اپل با رنگ بندی جدیدی ارائه می شود و می‌تواند با رنگ صورتی گرم، مورد توجه دسته خاصی از خریداران قرار گیرد.

البته این اولین باری نیست که با شایعاتی پیرامون یک آیفون صورتی رنگ مواجه شده‌ایم، چرا که قبل از رونمایی سری ششم آیفون نیز اخباری مشابه به بیرون درز کرده بود. البته بحث در رابطه با نسل ششم آیفون پیرامون رنگ رزگلد می چرخید. با این حال به نظر می رسد در آیفون جدید و 4 اینچی اپل با صورتی روشن و اشباع شده روبرو هستیم.

البته این عجیب نیست که شایعاتی مشابه بین معرفی آیفون‌های جدید و قدرتمند دوباره شکل گیرند، همچون اتفاقی که در اطلاعیه ژاپنی وبلاگ Mac Otakara افتاد.

با این حال باز هم باید بگوییم که این منبع سابقه خوبی از ارائه اخبار لو رفته پیش از رونمایی محصولات اپل دارد. پس این امکان وجود دارد آیفون 5se (یا هر نام دیگری) را با سه رنگ بندی صورتی، نقره ای و خاکستری ببینیم.

طبق اطلاعات منتشر شده از منبع نسبتا مطمئن 9to5Mac، رویداد بهاری اپل در 15 مارس سال جاری برگزار می‌گردد و در کنار آیفون 5se احتمال معرفی آیپد ایر 3 و حتی اپل واچ 2 جدید نیز وجود دارد. پیش از این در مقاله های جداگانه از قابلیت های احتمالی اپل واچ و امکانات لو رفته آیپد ایر 3 در کیس محافظ ژاپنی سخن گفتیم که پیشنهاد می کنیم حتما آن ها را نیز مطالعه نمایید.

یک آیفون با رنگ صورتی گرم؛ جالب به نظر می‌رسد! بنابراین باید حتما از شما بپرسیم: آیا چنین محصولی را خریداری خواهید کرد؟