انتشار جزئیات بیشتر از اپل واچ 2

انتشار جزئیات بیشتر از اپل واچ 2

رویداد بهاری و سالانه اپل به احتمال زیاد در پانزدهم مارس برگزار می‌گردد – البته به گفته یکی از شایعاتی که در روز های گذشته منتشر شد – و انتظار می‌رود محصولاتی نظیر آیفون 5se به همراه آیپد ایر 3 که طبق شایعات اخیر برخی قابلیت های آیپد پرو را همراه خواهد داشت، در این رویداد معرفی گردند. همچنین  احتمال دارد ساعت جدید اپل یعنی اپل واچ 2 نیز در لیست محصولات این رویداد قرار گیرد.

از آنجایی که شایعات اخیر توضیحاتی پیرامون بند های جدید این ساعت ها ارائه کرده بود، آنالیزر کوپرتینو – جین مونستر – احتمال می دهد که ساعت هوشمند این شرکت با بهبود های قابل توجهی روبرو خواهد شد. طبق پیش بینی‌های وی، احتمال زیادی وجود دارد که مدل جدید اپل واچ تنها به نسبت قبل طراوت بیشتری داشته و تجدید قوا می‌کند و این که احتمالا امکانات جدید آن محدود خواهد بود. طبیعتا خیل عظیمی از کارشناسان وجود امکاناتی نظیر دوربین برای فیس تایم، وای فای درونی و دیگر موارد را در نسل دوم ساعت اپل به شمار می‌رود. همچنین گفته می شود این محصول با پردازنده جدیدتری معرفی خواهد شد.

بر خلاف آمار فروش بالای قبل، هنوز هم باید به فکر بررسی‌های آینده پیرامون قیمت و امکانات این ساعت باشیم، به خصوص که شرکت های موتورولا و سامسونگ با معرفی محصولات خود عرصه رقابت را تنگ تر از قبل خواهند کرد. اما لازم به ذکر است که بازار بند های متعدد ساعت‌های هوشمند هنوز داغ است و ادامه دارد. حتی اگر ساعت جدید اپل در ماه بعد معرفی گردد و سازنده توجه خاصی به آن کند، بعید است که نام اپل واچ 2 را در کنفرانس بشنویم. البته باید شایعاتی مبنی بر این که اصلا ساعتی در رویدار بهاری اپل معرفی نمی‌شود را نیز مد نظر قرار داد. به نظر می‌رسد که تصمیم تیم کوک مبتنی بر ارائه یک ارتقاء بزرگ در ادامه سال است.

در 15 ماه مارس مطمئنا به سوالات ما در این مقاله پاسخ داده خواهد شد – به خصوص اگر اپل قصد ارائه نسخه جدیدی از ساعت خود را داشته باشد.

1 دیدگاه

Comments are closed.