تصویر کلید هوم لمسی آیفون ٧ فاش شد

تصویری که ادعا میکند دکمه Home آیفون 7 لمسی است

به نظر می‌رسد پرچمدار امسال اپل، آیفون ٧ از نظر ظاهری کم و بیش شبیه به نسلهای قبلی خود خواهد بود و برای مشاهده یک تغییر بزرگ در شکل آیفون مانند بدنه شیشه‌ای، حذف دکمه Home و … باید تا سال آینده صبر کنیم.

تصویری که ادعا میکند دکمه Home آیفون 7 لمسی استبا این حال موبی پیکر تصویر جدیدی منتشر کرده که نشان از یک تغییر در بدنه آیفون ٧ دارد. طبق این تصویر روی پنل جلوی آیفون ٧ یک دکمه Home جدید و جالب قرار دارد و اینطور به نظر می‌رسد که این یک دکمه Home حساس و لمسی است که نمونه آن در گوشی‌های اندرویدی وجود دارد و دیگر نیازی نیست کاربران این دکمه را فشار دهند تا به صفحه خانگی گوشی خود منتقل شوند.

با این حال با توجه به اینکه پیش از این شایعه‌ای درباره وجود چنین دکمه‌ای بر روی آیفون ٧ منتشر نشده بود و وجود این دکمه یک مورد عجیب به شما می‌رود، به نظر می‌رسد شانس کمی برای تحقق این شایعه وجود داشته باشد. در همین رابطه iOS 10 نیز چند روز پیش معرفی شد و یکی از بزرگترین تغییراتی که اپل در آن به وجود آورده مربوط به قفل صفحه اصلی است و دیگر صفحه اصلی به صورت اسلاید قفل گشایی نمی‌شود و برای باز کردن قفل باید دکمه را فشار داد. اما آیا این ویژگی جدید در iOS 10 ارتباطی با این تصویر و تغییر دکمه Home در آیفون دارد؟ برای یافتن پاسخ دقیق این سؤال همچنان باید منتظر باشیم.