رسما تایید شد: نسل بعدی آیفون 18 شهریور ماه رونمایی می شود

نسل بعدی آیفون 18 شهریور ماه رونمایی می شود
نسل بعدی آیفون 18 شهریور ماه رونمایی می شود

بعد از انتشار شایعات متعدد در هفته های گذشته از نسل بعدی آیفون، امروز اپل تاریخ 9 سپتامبر را برای این رویداد تایید کرد.اپل در حال ارسال دعوت نامه برای این رویداد مهم می باشد و در این تاریخ این کمپانی نسل بعدی آیفون را معرفی خواهد کرد. این رویداد در سانفرانسیسکو ایالات متحده درست در 18 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

دقیقا مشخص نیست اپل سری بعدی آیفون را به چه نامی معرفی کند، اما بعضی منابع می گویند این بار این کمپانی قصد دارد از آیفون 6 اس پرش کرده و یک مرتبه آیفون 7 را معرفی کند اما باید به این اطلاعات شک کرد و احتمالا اپل از سنت خود پیروی کرده و جانشین نسل فعلی را با نام آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس رونمایی کند.

اپل برای استحکام بخشیدن به نسل بعدی آیفون از آلومینیوم سری 7000 استفاده کرده است و برای اولین بار این دو گوشی را به 2 گیگابایت رم و دوربین 12 مگاپیسکلی مجهز کرده است. احتمالا اپل تکنولوژی فورس تاچ را به آیفون ها بیاورد تا خود را بار دیگر از تولید کنندگان دیگر متمایز کند.

همچنین شایع شده این کمپانی در حال آماده سازی یک گوشی 4 اینچی به نام آیفون 6 سی، آیپد پرو 12 اینچی و نسل بعدی Apple TV است، اما به نظر نمی آید در رویداد 18 شهریور از آنها خبری شود و باید تا نوامبر منتظر آنها بمانیم.

سرانجام برای اولین بار کاربران ویندوز 10 با مرورگر اج مایکروسافت نیز می توانند همراه با اپلی ها با مرورگر سافاری این رویداد را به صورت زنده تماشا کنند.

phonearena