نکسوس 5 ال جی 2015 ماه آینده معرفی می شود

نکسوس 5 ال جی 2015
نکسوس 5 ال جی 2015

هفته گذشته تصاویری از نکسوس 5 ال جی در محیط آنلاین فاش شد. بر اساس گزارشات رسیده از کره جنوبی این گوشی اواخر ماه آینده یعنی 29 سپتامبر معرفی خواهد شد.

اینطور که از اطلاعات پیداست در سال جاری باید منتظر رونمایی از دو گوشی نکسوس از سوی ال جی و هواوی باشیم. تا به حال اطلاعات و شایعات زیادی از این دو دیوایس منتشر شده است اما هنوز مشخص نیست که هواوی هم در آن تاریخ نکسوس خود را معرفی کند یا این کمپانی تصمیم گرفته است زمان دیگری را برای رونمایی این گوشی در نظر بگیرد.

به نظر می رسد نکسوس 5 ال جی صفحه نمایش 5.2 اینچی داشته باشد اما نکسوس هواوی مقداری بزرگتر خواهد بود و با نمایشگر 5.7 اینچی در دسته فبلت ها جای خواهد گیرد.

بر اساس تصاویر فاش شده، نکسوس ال جی قاب فلزی دارد اما بدنه آن از پلاستیک است. این تلفن گوشه های گردی دارد و دوربین آن کمی از بدنه بیرون زده است.

هیچ اطلاعات دقیقی از نکسوس های آینده وجود ندارد اما در چند سال گذشته بیشتر شایعات به حقیقت پیوسته اند که احتمالا این شایعه نیز یکی از آنها خواهد بود.

gsmarena

لینک کوتاه
هاشم رضاپور
هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! او چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا برنامه نویسی و طراحی کار کرده و هم اکنون به جز نوشتن در دیجی رو به توسعه و طراحی وب نیز مشغول است.