گوشی جدید میزو به نام Blue Charm X همین هفته معرفی خواهد شد

گوشی جدید میزو به نام Blue Charm X همین هفته معرفی خواهد شد. تصاویر بالا مربوط به میزو بلو چارم است
گوشی جدید میزو به نام Blue Charm X همین هفته معرفی خواهد شد. تصاویر بالا مربوط به میزو بلو چارم است

هفته ی گذشته ی عکس هایی از گوشی جدید میزو به نام Blue Charm X در رسانه ها انتشار یافت. به نظر می رسد که از این دستگاه و میزو M5 Note چهارشنبه ی همین هفته و در تاریخ 30 نوامبر رونمایی خواهد شد. Blue Charm X که در قسمت های پشت و جلو شباهت های زیادی به هواوی Honor 8 دارد، با پردازنده ی ده هسته ای- سه قسمتی هلیو X20 ساخت مدیاتک به بازار عرضه خواهد شد.

تصویر احتمالی میزو Blue Charm X
تصویر احتمالی میزو Blue Charm X

این گوشی دارای 3 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه ی داخلی است و در قسمت پشتی آن از دو دوربین با تنظیمات Dual Camera استفاده شده است. سرعت دانلود اطلاعات با استفاده از شبکه های مخابراتی LTE در این گوشی تا 300Mbps می رسد. Blue Charm X اولین گوشی میزو خواهد بود که از رابط کاربری جدید این شرکت به نام Flyme 6 استفاده می کند، این رابط کاربری به طور مخصوص برای اندروید 7 نوقا طراحی شده است. این گوشی احتمالا با قیمتی حدود 289 دلار عرضه خواهد شد.

هفته ی گذشته نمونه عکس هایی از یکی از گوشی های ساخت میزو به نام 3X منتشر شد. در صورتی که این نمونه عکس های مربوط به Blue Charm X باشند می توان حدس زد که دریچه دیافراگم دوربین اصلی گوشی f/2.0 باشد. نشریه اینترنتی My Drivers چین این عکس ها را در کنار عکس های گرفته شده توسط گوشی گران قیمت تر هواوی Honor 8 قرار داده و آن ها را با هم مقایسه کرده است تا کاربران خود کیفیت بهتر دوربین گوشی میزو را مشاهده کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید