کارت بازی Solitaire معروف ویندوز برای اندروید و iOS عرضه شد

کارت بازی Solitaire معروف ویندوز برای اندروید و iOS عرضه می شود
کارت بازی Solitaire معروف ویندوز برای اندروید و iOS عرضه می شود

کارت بازی تک نفره ویندوز یا همون Solitaire یکی از اجزاء اصلی این سیستم عامل از زمان عرضه آن در سال 1990 در ویندوز 3.0 تا به امروز بوده است. ولی این بازی بعد از 25 سال دیگر فقط اختصاص به ویندوز ندارد.

برای اولین بار مجموعه ی کارت بازی مایکروسافت (Microsoft Solitaire Collection) بر روی اندروید و iOS نیز عرضه شده است. این مجموعه شامل کارت بازی های معروف ویندوز از جمله حالت کلاسیک Klondike، عنکبوت Spider، بازی حجره آزاد FreeCell ، هرم Pyramid و سه پیک Tripeaks است. این مجموعه به صورت رایگان برای دانلود و اجرا عرضه شده اما نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

در صورتی که قبل از 31 دسامبر این بازی را دانلود کنید برای یک ماه می توانید از نسخه ی کامل بازی استفاده کنید. در این حالت از تبلیفات درون برنامه ای خبری نیست، کاربران می توانند در چالش های روزانه شرکت کرده و سکه اضافی کسب کنند و به کاربران در بازی های هرم و سه پیک کمک می شود. قیمت اشتراک این نسخه ی کامل بعد از اتمام این مدت 1.99 دلار به ازای هر ماه است. در صورتی که نسخه ی Premium را می خواهید امتحان کنید حتما قبل از 31 دسامبر این مجموعه را دانلود کنید.

همچنین کاربران ایکس باکس می توانند این مجموعه را به Xbox Live Gamertags متصل کنند و به این صورت با دوستان خود بازی کنند یا بازی را در سیستم ابری Cloud ذخیره کنند. این قابلیت حتی در نسخه ی رایگان این اپلیکیشن نیز قابل دسترسی است.

البته لازم است یادآوری کنیم که این اولین کارت بازی ای نیست که برای اندروید یا iOS عرضه شده است. در صورتی که در مارکت هرکدام از سیستم های عامل جستجو کنید می بینید که تعداد زیادی اپلیکیشن از این بازی وجود دارد. اما این اولین بار است که مایکروسافت نسخه ی رسمی این بازی را که بسیار خوشنام و محبوب است برای این سیتم های عامل عرضه کرده است.

گوگل پلی
اپ استور

 

9 دیدگاه

    • بله متاسفانه دکمه ها به درستی در اپلیکیشن عمل نمی کنند. این مورد را در نسخه بعدی که در آینده بسیار نزدیک منتشر خواهد شد، رفع خواهیم کرد. از این بابت از شما عذر خواهی میکنیم.
     نسخه بعدی با قابلیت های جدید، و رفع نواقص در حال توسعه است.
     از صبر و شکیبایی شما سپاس‌گزاریم

 1. ۱ – سیم کارت رو حالت پرواز
  ۲-پاک کردن داده های اپ ستور
  ۳-فی ل تر شکن روشن
  ۴-باز کردن اپ استور و سرچ بازی
  ۳j-ستینگ stingگوشی قسمت تمام برنامه ها all app برنامه اپ استور app store بعد گزینه کلیر دیتا و کلیر کاچ با هم بزنید بعدش فی لت ر شکن روشن کنید وارد اپ استور بشید و راحت دانلود کنید

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید