ساخت ویدئوهای استاپ موشن  با اپلیکیشن اندرویدی موشن (Motion)

فیلم برداری استاپ موشن با اپلیکیشن اندروید Motion

حتماً با سبک فیلم‌برداری استاپ موشن که در بسیاری از کارتون‌ها به‌کاررفته آشنا هستید. روشی که در آن چندین هزار عکس گرفته می‌شود و با کنار هم گذاشتن آن‌ها می‌توان به یک تصویر متحرک رسید. این روش ازلحاظ هنری نیز بسیار منحصربه‌فرد بوده و تا حد زیادی به تصاویر عمق هنری عجیبی می‌بخشد.

نمایی از محیط برنامه Motion
نمایی از بخش فیلم برداری اپلیکیشن موشن (Motion)

حال اگر به دنبال تجربه این روش فیلم‌برداری هستید و نمی‌دانید که از کجا شروع کنید، به شما بی‌هزینه‌ترین و بی‌تکلف‌ترین روش را توصیه می‌کنیم و آن استفاده از اپلیکیشن Motion است. با استفاده از این برنامه خیال شما از تصویربرداری و متصل کردن تصاویر آسوده است و تنها باید تمرکز خود را بر روی اشیاء متمرکز کنید. تنها کاری که باید بکنید فیلم‌برداری از اشیاء موردنظر همانند فیلم‌برداری عادی است و خود اپلیکیشن با توجه به‌سرعت فریمی که برای آن انتخاب می‌کنید، ویدئوی استاپ موشن را به‌عنوان نتیجه برای شما ایجاد می‌کند. البته شما می‌توانید با روش سنتی این سبک نیز به ساخت استاپ موشن بپردازید. با این تفاوت که با قرار دادن اشیاء مورد نظر در مکان مناسب به گرفتن عکس‌های متعدد در فریم‌های مختلف اقدام کنید و در آخر همه این تصاویر را پشت سرهم به عنوان یک ویدئوی کامل پخش کنید. تقریباً هیچ بخش گیج‌کننده‌ای در این برنامه وجود ندارد و به‌آسانی برای هر کاربری قابل‌استفاده است.

کارتون والاس و گرومیت
کارتون والاس و گرومیت از سری کارتون های بسیار جذاب بودند که با استفاده از سبک استاپ موشن ساخته شده بودند

برای دانلود اپلیکیشن Motion می‌توانید به پلی استور گوگل و یا سایر سایت‌های معتبر مراجعه کنید. نسخه 2.0 این برنامه هم‌اکنون برای دانلود، در دسترس عموم کاربران است.

دانلود اپلیکیشن Motion  از پلی استور

قیمت: رایگان