تصاویر رندر شده‌ای از تبلت جدید سرفیس پرو به بیرون درز کرد

سرفیس پرو 4

هر چند شایعات مختلف حکایت از عرضه تبلت سرفیس پرو جدید مایکروسافت در تاریخ 23 مه (2 خرداد) داشتند، اما این شرکت کمتر از دو هفته پیش به صراحت اعلام نمود که تبلت «سرفیس پرو 5» (Surface Pro 5) تا قبل از اینکه نتواند تغییراتی اساسی را وارد این سری از محصولات نماید، عرضه نخواهد شد.

خوب، ممکن است که این گفته درست باشد، اما این طور که به نظر می‌رسد قرار است یک تبلت دیگر از سری سرفیس پرو، اوایل هفته آینده در رویداد اختصاصی مایکروسافت که در کشور چین برگزار خواهد شد، معرفی شود. مجموعه ای از تصاویر رندر شده جدیدی که به بیرون درز کرده نشان می‌دهند که جانشین سرفیس پرو 4 در آینده‌ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

این تبلت فعلاً با نام ساده سرفیس پرو شناخته می‌شود، و شاید با استناد به همین مسئله، مایکروسافت آن طور قاطعانه ادعا کرده بود که سرفیس پرو 5 به این زودی‌ها روانه بازار نخواهد شد!

سرفیس پرو جدید به شدت یادآور مدل فعلی است و با توجه به همین موضوع، می‌توان گفت که احتمالاً با نسخه‌ای به‌روز شده از سرفیس پرو 4 روبرو خواهیم بود. بیشتر تغییرات مهم روی داده در این مدل جدید مربوط به سخت‌افزار تبلت خواهد بود، اما متاسفانه در کنار تصاویر رندر شده جدید، هیچ اشاره‌ای به جزئیات بیشتر در این زمینه نشده است.

با این حال، می‌دانیم که سرفیس پرو جدید همراه با لوازم جانبی متعددی، از جمله قلم و صفحه کلید، راهی بازار خواهد شد. این لوازم جانبی در رنگ‌های مختلفی در دسترس خواهند بود و احتمالاً طراحی متفاوتی نسبت به لوازم جانبی سرفیس پرو 4 خواهند داشت.

به هر حال اوایل هفته آینده جزئیات بیشتری در مورد جدیدترین تبلت از سری سرفیس پرو ارائه خواهد شد و می‌توانید اطلاعات تکمیلی‌تر در مورد این محصول، مانند مشخصات سخت‌افزاری، قیمت، و مناطق عرضه آن، را در وب سایت دیجی رو مطالعه نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید