مراسم رونمایی گلکسی نوت 7 سامسونگ؛ پوشش خبری دیجی رو امروز ساعت 19

پوشش خبری مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت 7

بالاخره تا ساعاتی دیگر انتظار به پایان می‌رسد و به زودی می‌توانیم با پوشش خبری مراسم رونمایی گلکسی نوت 7 شما را هیجان زده کنیم؛ مراسمی که به طور حتم کاربران بسیاری منتظر آن هستند. در روزهای گذشته شایعات پیرامون Samsung Galaxy Note 7 به شدت افزایش یافته و حتی امروز نیز تصاویری جدید از این گوشی محبوب منتشر شد. اما ما هنوز از آنچه که تا اکنون منتشر شده اطمینانی نداریم و همانند شما منتظر مراسم رونمایی از آن هستیم تا از تمامی ویژگی‌ها و جزییات آن با خبر شویم. ما در دیجی‌رو تمامی اخبار پیرامون رونمایی از گلکسی نوت 7 را لحظه به لحظه پوشش خواهیم داد. می‌توانید برای اطلاع و دنبال کردن اخبار منتشر شده در مورد این محصول بر روی این لینک کلیک کنید.

samsung-ces-2016-1-20 (1)مراسم در تاریخ 12 مرداد (2 اوت)، حدود ساعت 19 به وقت تهران برگزار خواهد شد و ما در تمامی لحظات این رویداد خبری و هیجان‌انگیز همراه شما خواهیم بود و تمام جزییات آن را به صورت لحظه‌ای پوشش خواهیم داد. بنابراین برای آگاهی از تمامی ویژگی‌ها و مشخصات گلکسی نوت 7 با دیجی‌ رو همراه باشید.

البته سامسونگ این رویداد را به صورت پخش زنده در دستگاه‌های مختلف نیز به نمایش خواهد گذاشت. این رویداد مهم به صورت 360 درجه و زنده در دستگاه‌های گوشی همراه، گیر VR و کامپیوتر به نمایش گذاشته خواهند شد.

گوشی هوشمند

اگر از تلفن هوشمند استفاده می‌کنید می‌توانید با باز کردن این لینک یا کانال یوتیوب سامسونگ موبایل در گوشی خود مراسم زنده رونمایی از گلکسی نوت 7 را ببینید.

Gear VR

اگر شما هم از دارندگان Gear VR هستید می‌توانید مراسم را با استفاده از برنامه 360 View آن ببینید. سری به فروشگاه Oculus بزنید و برنامه را دانلود و نصب کنید و از حضور در مراسم رونمایی نوت 7 لذت ببرید.

دسکتاپ

سامسونگ کامپیوترهای دسکتاپ را هم فراموش نکرده و آنها را نیز مهمان خود می‌داند. کاربران دسکتاپ نیز می توانند به آدرس www.samsung.com/galaxy مراجعه کنند.

در هر صورت اگر قادر به تماشای این کنفرانس به صورت زنده نیستید، نگران نباشید؛ ما در دیجی‌ رو تمامی اخبار و جزییات را به صورت فوری پوشش خواهیم داد.

پیشنهاد می‌شود تا قبل از شروع مراسم، مقالات زیر را بخوانید.

گلکسی نوت 7 سامسونگ و 7 دلیل مهم برای خرید آن

مجهز بودن قلم هوشمند گلکسی نوت 7 به سه ویژگی کاملاً جدید

مقایسه گلکسی نوت 7 و آیفون 6 اس پلاس بر اساس اطلاعات انتشار یافته

1 دیدگاه

Comments are closed.