پرداخت 1 میلیون دلار از سوی سامسونگ برای توسعه دهندگان تایزن

پرداخت 1 میلیون دلار از سوی سامسونگ برای توسعه دهندگان تایزن

زمانی که سخن از دنیای سیستم های عامل در تلفن های هوشمند به میان می آید نام هایی همچون Android و Ios می درخشد. این دو پلتفرم در دنیای امروز سیستم های عامل با پشت سر گذاشتن دیگر رقیبان در حال رقابت با یکدیگر هستند و یکی از رازهای موفقیت این دو وجود انواع اقسام اپلیکیشن های مختلف و متنوع بر روی همین پلتفرم ها می باشد.

البته باید  یادآور شد که روزگاری Android به دلیل کمتر در اختیار داشتن اپلیکیشن نسبت به ios در وضعیت بدی به سر می برد که خوشبختانه امروز می توان گفت که در این حوزه به ثبات رسیده و می تواند با سیستم عاملی همچون ios به رقابت بپردازد.

متاسفانه در حال حاضر نمی توان درباره ی سیتم عامل تایزن که متعلق به سامسونگ است چنین دیدگاهی را داشت. تایزن از سال 2012 میلادی کار خود را شروع کرده و تا به امروز از نظر تنوع اپلیکیشن وضعیت مطلوبی ندارد و سامسونگ نیز از این موضوع به خوبی آگاه می باشد و هر از گاهی با برنامه هایی خاص برای بهبود شرایط سیستم عامل خودش به سوی جلو حرکت می کند.

چندی پیش سامسونگ بطور رسمی از برنامه ی ویژه ی تشویقی خود برای توسعه دهندگان تایزن پرده برداشت. در اصل هدف سامسونگ از انجام چنین برنامه ای کاملا تبلیغاتی بوده و قصد دارد تا توسعه دهندگان بیشتری را جذب تایزن کند. این روش برای اولین بار است که برای جذب توسعه دهندگان صورت میپذیرد و انتظار می رود که در راستای بهبود وضعیت تایزن قدم های مثبتی بردارد.

اگر توسعه دهندگان بتوانند یک اپلیکیشن کامل و بدون مشکل را برای هر یک از بخش ها مانند شبکه های اجتماعی، بازی ها، سبک زندگی و … تولید کنند می توانند 1 میلیون دلار دریافت کنند.

در همین راستا مدیر بخش جهانی محصولات سامسونگ، Woncheol Chai گفته :

ما برای معرفی این برنامه ی تشویقی بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم که از این طریق بتوانیم توسعه دهندگان زیادی را به سوی تایزن جذب کنیم و شاهد اپلیکیشن های متنوع و قدرتمند و همینطور کاربر پسند در سیستم عامل تایزن باشیم.

به منظور شرکت در این برنامه توسعه دهندگان باید اپلیکیشن های توسعه یافته و یا در حال توسعه ی خود را با انگیزه ی بیشتر و استفاده از نوآوری های تازه تر معرفی کنند.

برای ثبت نام نیز باید به وبسایت tizenstore.com در ژانویه سال آینده، زمانی که ثبت نام آغاز می شود مراجعه کرد.

برای شروع سامسونگ 100 اپلیکیشنی که توسط توسعه دهندگان در استور تایزن ثبت شده و دانلود شده اند را شناسایی کرده و به هرکدام مبلغ 10 هزار دلار پاداش می دهد، یعنی روی هم همان 1 میلیون دلار. همچنین سامسونگ در ماه های بین فوریه تا اکتبر سال 2017 نیز همین برنامه را پیاده خواهد کرد. این اتفاق به این معناست که سامسونگ با پرداخت 10 هزار دلار برای 100 اپلیکیشن در ماه در کل 9 میلیون دلار در این زمینه سرمایه گذاری کرده است.

به نظر شما این برنامه ی سامسونگ کمکی به بهبود وضعیت سیستم عامل تایزن می کند؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید