هفته آینده در انتظار رونمایی از اوپو F1s با یک دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی باشید

اوپو F1s

روزی نو آمد و ما قصد داریم در ارتباط با تلفن هوشمند جدید کمپانی اوپو به نام اوپو F1s سخن بگوییم. قطعاً تا بدین جا می‌دانید که پسوند “s” به کار رفته در نام این تلفن، به جهت حضور یک دوربین 16 مگاپیکسلی سلفی برای خلق تصاویر قدرتمند همراه با فیلتر‌های ویژه است. تلفن هوشمند اوپو F1 که چندی پیش معرفی شده است از یک دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی بهره می‌برد و این شرکت چینی شرایط را به نحوی به وجود خواهد آورد تا بتواند با فروش نسخه‌ی جدید این محصول عاشقان سلفی را به سمت خود بکشد.

دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی و سنسور اثر انگشت زیر کلید فیزیکی Home

شرکت اوپو ظاهراً شب گذشته دعوتنامه‌هایی را برای اصحاب رسانه بین المللی ارسال کرده است که بر اساس آن باید سوم آگوست -13 مرداد ماه- آن‌ها از تلفن قدرتمند سلفی باز‌ها، اوپو F1s رونمایی خواهند کرد. بر اساس آخرین اطلاعات به بیرون درز کرده انتظار می‌رود این تلفن هوشمند در زیر کلید فیزیکی Home خود از یک سنسور اثر انگشت بهره‌مند باشد که ما چنین قابلیتی را در تلفن اوپو F1 ندیده‌ایم. تحلیلگران شرکت اوپو می‌گویند این سنسور می‌تواند طی مدت 0.22 ثانیه قفل تلفن شما را بشکند.

اوپو با عرضه‌ی تلفن F1 موفقیت‌های بزرگی را به دست آورد و توانست نام خود را به خوبی در رسانه‌های مختلف با نیکی به بار بنشاند. عمده‌ترین موفقیت این محصول در مارکت‌های آسیایی رقم خورد و این محصول از ماه مه میلادی با قیمت 225 الی 300 دلار (بسته به انتخاب مدل) فروش خود را قدرتمندانه آغاز کرد. در درجه دوم نیز سایر مارکت‌های بین المللی همه چیز را برای درخشش این محصول مهیا کردند. حال اوپو F1s قصد دارد با تمرکز بر عکاسی و به خصوص عکاسی سلفی همراه با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، موفقیت‌های مدل اصلی خود را بار دیگر تکرار کند. اگر شما هم علاقه‌مند به آشنایی با این هندست هستید، همین حالا در تقویم خود جلوی تاریخ 13 مرداد تیک بزنید و ما را دنبال کنید. دیجی رو تازه‌ترین اخبار تکنولوژی را برای علاقه‌مندان به این حوزه تحت پوشش قرار خواهد داد.