بازی آنلاین Quiz of Kings، کی خفن تره

اپ کده؛ بازی آنلاین Quiz of Kings، کی خفن تره

در این قسمت از اپ کده نگاهی خواهیم داشت به بازی ایرانی Quiz of Kings که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و در مارکت های ایرانی مانند بازار بیش از 1٬000٬000 دانلود شده است. این بازی در اصل دو نفره می باشد و می توانید در کنار استفاده از هوش خود برای شکست دادن رقیب دوستان جدیدی نیز بیابید. از ویژگی های این بازی کل کل در حین انجام آن می باشد!!!

از ویژگی های این بازی به قول سازنده ی آن PalangCo می توان به :

  1. بیش از 1،000،000 سوال متنوع متنی و تصویری با موضوعات مختلف مانند اطلاعات عمومی، ورزش، لوگو و سرگرمی، مذهبی، سینما، موسیقی، ریاضی و هوش، فوتبال و … طراحی شده مختص کاربران ایرانی
  2. با هر مسابقه امتیاز و سکه جمع کنید و رتبه ی خود را بالا ببرید و اطلاعات را با بقیه مقایسه کنید
  3. سوالایی که خودتان دوست دارید را اضافه کنید تا بقیه به آن ها جواب بدهند

و … اشاره کرد.

شروع کار

طراحی لوگوی این بازی واقعا جالب است و در همین ابتدای کار حس می کنید که با یک بازی سرشار از هیجان روبرو هستید. با کلیک بر روی آن وارد شده و با گزینه هایی مانند کابر مهمان و ثبت نام در وسط و ورود اعضا در پایین مواجه می شویم.

بر روی کابر مهمان کلیک می کنیم و با یک پیغام مبنی بر وارد کردن کد دعوت برخورد می کنیم. این بدان معناست که اگر کد دعوت شخصی که شما را با این بازی آشنا کرده است را وارد کنید تا 200د سکه رایگان دریافت کنید. این یک روش جالب برای جذب کاربر بیشتر و تبلیغ به حساب می آید.

وارد صفحه ی اصلی می شویم و با گزینه های متعددی روبرو خواهیم شد. در سمت چپ بالا شاهد گزینه های سکه، رتبه کل و لیگ هفتگی هستیم. در قسمت وسط نیز گزینه ای به نام پیشنهاد ویژه به چشم می خورد که هر از گاهی پیشنهادات جالبی مانند بازی نامحدود به ازای 200 سکه را به کاربران ارائه می کند. در پایین نیز دو گزینه ی شروع بازی جدید و شروع لیگ ستاره به چشم می خورد.

بر روی شروع بازی جدید کلیک می کنیم و وارد صفحه ی دیگری می شویم که دو گزینه ی جست و جوی اسم و حریف شانسی را می توانیم ببینیم. زمانی که گزینه ی حریف شانسی را انتخاب می کنیم مبارزه آغاز خواهد شد و صفحه ی دیگری به نمایش در می آید که راندها و امتیاز شما و حریفتان به چشم می خورد. در پایین نیز باید بازی کن را لمس کنید تا مسابقه آغاز شود.

بازی آغاز می شود

بع از لمس گزینه ی بازی کن باید موضوع خود را در مقابل حریف شانسی انتخاب کنید که از موضوع ها می توان به تاریخ، بازی های کامپیوتری و علم و دانش اشاره کرد و با پرداخت 80 سکه موضوعات دیگری نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

گزینه ی علم و دانش را انتخاب می کنیم.

دراین قسمت مدت زمانی را باید منتظر ماند تا وارد مرحله ی بعد شویم. در مرحله ی بعد موسیقی جالب و حماسی در حال پخش شدن است و باید بر روی یک کارت کلیک کنید. بازی آغاز می شود و 3 سوال از شما پرسیده خواهد شد و با پاسخ دادن به آن ها امتیاز خواهید گرفت و رقیب خود را در راندهای مختلف شکست خواهید داد. این بازی در کنار هیجان می تواند بسیار آموزنده نیز باشد.

جمع بندی

این بازی برای کسانی که در کنار هیجان دلشان می خواهد با موضوعات مختلفی نیز آشنا بشوند و تجربه ی رقابت نیز داشته باشند بسیار مناسب می باشد. به یاد داشته باشید که برای استفاده از آن نیازمند اینترنت با سرعت مناسب خواهید بود.

 

نام اپلیکیشن: Quiz of Kings
قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عامل: اندروید
حجم: ۳۱٫۶ مگابایت

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید