ریزر از دو هدست گیمینگ خانواده Kraken V2 رونمایی کرد

هدست گیمینگ Razer Kraken V2

شرکت ریزر به تازگی ماوس‌های مخصوص گیمینگ خود را روانه بازار کرده و امروز نیز با هدف قشر گیمرها از هدست‌های جدیدی رونمایی کرد. هدست‌های بازنگری شده خانواده Kraken V2 همگی از درایورهای سفارشی، یک بدنه آلومینیومی همراه با راحتی استفاده برخوردارند. ریزر می‌گوید که این هدست‌ها انتخابی جذاب و ایده آل برای بازیکنان بازی‌های سبک ورزشی هستند. دو هدست Kraken Pro V2 و Kraken 7.1 V2 از درایورهای سفارشی 50 میلی‌متری بهره می‌برند که به کاربران امکان جابه جایی بین استفاده به عنوان یک هدست مخصوص بازی و ارتباطات تیمی را می‌دهد.

دو درایور 50 میلی‌متری سفارشی به بخش جدانشدنی هدست‌های کمپانی ریزر تبدیل شده‌اند. آن‌ها بزرگتر از درایورهای مورد استفاده در نسل گذشته هدست‌های خانواده Kraken هستند و رنج فرکانس وسیع‌تری را برای استفاده بی دردسر شما ارائه می‌دهند. هدست Kraken 7.1 V2 همچنین از یک موتور صوتی فراگیر مجازی بهره می‌برد که کاملاً قابل سفارشی سازی است؛ بنابراین گیمرها می‌توانند حتی در یک بازی به طور کاملاً واضحی صدای یک بازیکن خاص را در بین صداهای موجود به خوبی شنیده و تشخیص دهند.

Razer Kraken 7.1 V2
Razer Kraken 7.1 V2

این هدست‌ها همگی از بدنه‌ای جذاب با فریمی آلومینیومی برخوردارند که به خوبی منعطف به نظر می‌رسد. این فریم می‌تواند در برابر افتادن مقاومت کند، به اشکال مختلفی خم شود، در برابر ضربه صدمه نبیند و در عین حال کیفیت بسیار بالایی را به کاربران ارائه دهد. تیم ریزر می‌گوید که این تست‌ها کمک می‌کند تا هدست‌ها به خوبی برای لذت بردن از بازی‌های حرفه‌ای مورد استفاده قرار گیرند.

هدست‌های جدید شرکت Razer بزرگ‌تر از گذشته شده و بالشتک‌های دم گوشی نرم‌تری را برخوردارند تا صدا بهتر از هر زمان دیگر و با راحت‌ترین حالت ممکن به گوش شما برسد. این بالشتک‌های دم گوشی قابل تعویض هستند تا کاربر بتواند بین اشکال مختلف آن نظیر دایره وار و یا بیضی همراه با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع انتخاب کند.

Razer Kraken 7.1 V2
Razer Kraken 7.1 V2

شرکت ریزر از همین امروز پیش فروش هدست 3.5 میلی‌متری گیمینگ Razer Kraken Pro V2 را با قیمت 79.99 دلار آغاز کرد و عرضه آن نیز از ماه آینده آغاز خواهد شد. همچنین مشتریان علاقه‌مند به خرید هدست‌های دیجیتالی گیمینگ Razer Kraken 7.1 V2 نیز می‌توانند از هم اکنون این هدست را با قیمت 99.99 دلار پیش خرید کرده و ماه آینده آن را تحویل گیرند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید