سامسونگ گلکسی سی 9 با صفحه نمایش 6 اینچی در وب سایت Zauba مشاهده شد

ماه گذشته بود که شایعاتی در مورد یک دستگاه از سری گلکسی سامسونگ با کد “Amy” شنیدیم. حالا بر اساس گزارش جدیدی که اخیراً منتشر شده، این دستگاه SM-C9000 نام دارد و در واقع همان سامسونگ گلکسی سی 9 است که هنوز توسط شرکت کره‌ای رونمایی نشده است. با توجه به این که گلکسی سی 5 دارای صفحه‌ی نمایشی 5.2 اینچی و گلکسی سی 7 5.7 اینچی است، حدس می‌زنیم که به احتمال قوی، گلکسی سی 9 جدید سامسونگ، دارای سایز صفحه‌ی نمایش 6 اینچی خواهد بود.

محاسبات ما به نظر درست می‌آید، چرا که یک لیست منتشر شده در وب سایت مربوط به واردات و صادرات کشور هند، یعنی Zauba، صفحه‌ی نمایش مدل SM-C9000 را 6 اینچ نشان می‌دهد. دو مدل این دستگاه از کشور کره جنوبی در تاریخ 19 سپتامبر به هند وارد شده تا مورد آزمایش قرار بگیرند. برای هر کدام از این دو دستگاه تقریباً 255 دلار هزینه پرداخت شده است. نکته‌ی جالب دیگر این است که ماه گذشته مدل دیگری با همین نام SM-C9000 از کشور چین به هند وارد شده بود که دارای صفحه‌ی نمایشی 5.7 اینچی بود، با توجه به این که مدل سی 7 دارای صفحه‌ی نمایشی با همین سایز است، منطقی‌تر خواهد بود که مدل سی 9 با سایز صفحه نمایش 6 اینچی عرضه گردد.

طی یک ماه گذشته، دو ورژن مختلف از سامسونگ گلکسی سی 9 به کشور هند وارده شده است
طی یک ماه گذشته، دو ورژن مختلف از سامسونگ گلکسی سی 9 به کشور هند وارده شده است

اگر قرار باشد که این دستگاه هم مانند دو مدل دیگر سری گلکسی سی سامسونگ، یعنی گلکسی سی 5 و سی 7، فقط مختص بازار کشور چین باشد، باید منتظر حضور آن در وب سایت TENAA باشیم. تا آن زمان می‌توانیم اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات فبلت جدید کره‌ای‌ها داشته باشیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید