تصاویر جدیدی از رنگ‌بندی پرچمدار سامسونگ؛ 8 رنگ برای گلکسی نوت 8

در روزهای گذشته تصاویری از گلکسی نوت 8 با رنگ‌های طلایی و مشکی را مشاهده کردیم. امروز رنگ‌بندی کامل این گوشی منتشر شد که در آن پرچمدار جدید سامسونگ با 8 رنگ دیده می‌شود:

مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی روشن، آبی تیره، سبز آبی، صورتی و طلایی

رنگ بندی گلکسی نوت 8

تنوع رنگ در گوشی‌های هوشمند باعث می‌شود تا علاقه‌مندان به رنگ‌های مختلف بتوانند بر اساس سلیقه، رنگ گوشی خود را انتخاب نمایند و قطعا بهتر از عرضه گوشی‌ها با چند رنگ محدود و تکراری است.

البته هنوز به طور رسمی تایید نشده که گلکسی نوت 8 با این رنگ‌بندی عرضه خواهد شد، حداقل در آغاز شاهد تنوع 8 رنگ برای گلکسی نوت 8 نخواهیم بود و در احتمالا چند ماه پس از عرضه این گوشی نسخه‌های محدودی از آن با رنگ‌بندی‌هایی که در بالا مشاهده نمودید، عرضه خواهد شد.

همانند گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، پنل جلویی تمام رنگ‌های گلکسی نوت 8 نیز مشکی خواهد بود. در گلکسی اس 7 شاهد تطابق رنگ قاب پشتی و جلویی گوشی بودیم که سامسونگ از زمان عرضه گلکسی اس 8 طراحی خود در این مورد را تغییر داد. البته استفاده از این رنگ‌بندی نیز زیبایی خاصی به گوشی می‌بخشد.

قلم Spen نیز در تمامی مدل‌ها همرنگ با قاب پشتی می‌باشد. در مورد قلم گلکسی نوت 8 اطلاعات زیادی منتشر نشده، ولی شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به این قلم خواهیم بود که جذابیت استفاده از آن را دوچندان می‌نماید.

نظر شما در مورد رنگ‌بندی گلکسی نوت 8 چیست؟! کدام رنگ را می‌پسندید؟

در پایان تصاویر پس زمینه اصلی گلکسی نوت 8 را مشاهده نمایید:

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید