گلکسی اس 7 اج سامسونگ در حین شارژ منفجر شد! انفجار کابوس جدید گوشی‌ها

گلکسی اس 7 اج سامسونگ در حین شارژ منفجر شد!

به گفته یکی از کارکنان فروشگاه های بزرگ آمریکا، روز گذشته یکی از مشتریان به همراه یک گلکسی اس 7 اج منفجر شده وارد فروشگاه شده است و مسئله ناراحت کننده درباره این مشتری این بود که وی دیوایس گلکسی اس 7 اج خود را دو هفته پیش در قبال باز پس دادن گلکسی نوت 7 (با باتری ایمن) دریافت کرده بود و این دیوایس جدید در حالی که در طول شب با شارژر OEM در حال شارژ بوده منفجر شده است.

s7edgeاین اولین باری نیست که خبری مبنی بر انفجار گلکسی اس 7 اج منتشر می‌شود و ماه گذشته نیز خبری منتشر شد که طی آن مردی در اوهایو پس از منفجر شدن گلکسی اس 7 اج در جیب خود از سامسونگ شکایت کرد. این حادثه منجر به سوختگی درجه دوم و سوم در این مرد شده بود و در نهایت وی برای درمان مجبور به انجام پیوندهای دردناک پوستی شد. در ماه گذشته همچنین گزارش دیگری مبنی بر انفجار گلکسی اس 7 اج در حین شارژ شدن در طول شب منتشر شد که به حادثه‌ای که اخیراً برای مشتری نگون بخت آمریکایی رخ داده شباهت زیادی دارد و در آنجا نیز شارژر اصلی گوشی مورد استفاده قرار گرفته بوده است.

s7edge2

علاوه بر سامسونگ که با دو اسمارت فون گلکسی نوت 7 و گلکسی اس 7 اج در حوادث انفجار و آتش سوزی دخیل است، کمپانی‌های دیگر نیز دچار مشکل انفجار در محصولات خود شده‌اند، در این رابطه روز پنجشنبه گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد یک آیفون 7 دچار انفجار شده و به اتومبیل مالک خود آسیب وارد کرده است.

اکنون سؤال مهم اینجاست که چند انفجار دیگر باید رخ دهد تا کمپانی‌های سازنده به صورت جدی طراحی و ساخت محصولات خود را مورد ارزیابی مجدد قرار دهند؟ با این حال خوشبختانه به لطف فعالیت رسانه‌ای، بسیاری از کاربران از خطرات گوشی‌های خود آگاه شده‌اند و طبق آماری که اخیراً منتشر شد 40% از دارندگان گوشی های سامسونگ دیگر هیچ وقت محصولی از سامسونگ خریداری نخواهند کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید