سامسونگ با glossy black در ماه دسامبر به جنگ Jet Black آیفون می رود

سامسونگ با glossy black در دسامبر به جنگ Jet Black آیفون می رود

یکی از رنگ های پرطرفداری که سامسونگ در پرچمدار خود یعنی گلکسی اس 7 استفاده می کند original Onyx Black می باشد ولی تقریبا رنگی مات به حساب می آید و به همین دلیل خبرهایی مبنی بر اضافه شدن رنگ جدیدی به گوش می رسد و به احتمال زیاد نسخه ی glossier black خواهد بود.

شاید بسیاری بگویند که رنگ فعلی نیز براق است و به لطف چند لایه بودن در هر محیطی درخشندگی زیبا و خاص خودش را دارد ولی مطمئن باشید آن طور که باید براق نیست. رسانه های کره ای مملو از حدس و گمان هایی هستند که گفته می شود بعد از انتخاب رنگ آبی مرجانی سامسونگ مطمئنا سراغ رنگی مشکی و براق همانند Jet Black در آیفون های 7 و 7 پلاس خواهد رفت.

شاید در اوایل ماه دسامبر شاهد ظهور glossier black در گوشی های سامسونگ باشیم و این اتفاق تنها در مرزهای کره رخ ندهد و به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کند.

اپل در جدیدترین گوشی های خود از دو رنگ مشکی براق و مات استفاده کرده که مدل براق آن استقبال زیادی شده تا جایی که به هنگام خرید در بازار ممکن است به سختی یافت شوند. سیاست سامسونگ هرچه باشد این رنگ جدید می تواند باعث شود تا مشتری های بیشتری به سوی سامسونگ جذب شوند.

نظر شما درباره ی رنگ جدید گوشی های سامسونگ چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید