انفجار تنها به گلکسی نوت 7 اختصاص ندارد؛ ماشین لباسشویی سامسونگ هم منفجر شد!

انفجار تنها به گلکسی نوت 7 اختصاص ندارد؛ ماشین لباسشویی سامسونگ هم منفجر شد!

بدون شک سامسونگ در حال سپری کردن سخت‌ترین روزهای خود است، همانطور که میدانید پرچمدار دوم این کمپانی در سال 2016 یعنی گلکسی نوت 7 دارای باتری‌های معیوب بوده و منفجر می‌شود. اکنون نیز گزارش تازه‌ای منتشر شده که نشان می‌دهد انفجار فقط به گلکسی نوت 7 محدود نمی‌شود و این ویروس به ماشین لباسشویی سامسونگ نیز منتقل شده و آن‌ها نیز منفجر می‌شوند.

در این رابطه کمیسیون امنیت لوازم خانگی در آمریکا اخیراً به مصرف کنندگان ماشین لباسشویی‌های سامسونگ که بین مارچ 2011 تا آپریل 2016 ساخته شده باشد هشدار داد و ظاهراً این کمیسیون گزارشاتی دریافت کرده که طی آن برخی مصرف کنندگان مدعی شده‌اند که ماشین لباسشویی سامسونگ آن‌ها منفجر شده است. یک زن اهل تگزاس آمریکا در این باره می‌گوید: «ماشین لباسشویی با چنین شدتی منفجر شد که دیوار گاراژ را تخریب کرد و صدای این انفجار قابل مقایسه با یک بمب بود.»

گفته می‌شود سامسونگ در حال مذاکره با کمیسیون امنیت لوازم خانگی آمریکا است و در حالیکه به نظر نمی‌رسد آن‌ها قصد جمع آوری لباسشویی‌های خود را داشته باشند، در وبسایت خود بخشی را در نظر گرفته‌اند که به وسیله آن کاربران می‌توانند شماره سریال ماشین لباسشویی خود را چک کرده و مطمئن شوند که دستگاه آنها جزو دستگاه‌های معیوب قرار ندارد.

در این رابطه به گفته سامسونگ: «سامسونگ توصیه می‌کند مشتریانی که از دستگاه‌های آسیب دیده استفاده می‌کنند، از چرخه سرعت پایین هنگام شستن ملحفه، لباس‌های بزرگ و یا ضد آب استفاده کنند چراکه تاکنون حادثه‌ای در این چرخه سرعت گزارش نشده است. همچنین قابل ذکر است مشتریان سامسونگ میلیون‌ها بار از سال 2011 تاکنون از این ماشین‌های لباسشویی استفاده کرده اند و حادثه‌ای پیش نیامده است.»

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید