معرفی یک شخصیت جدید در Street Fighter 5 با نام Necalli

Street Fighter V

به تازگی اعلام شده که کمپانی کمپکام قصد دارد یک شخصیت کاملا جدید را به سری Street Fighter اضافه کند. این مبارز جدید که Necalli نام دارد در بازی Street Fighter 5 حضور خواهد داشت.

البته کمپکام دیروز اعلام کرده بود که بازی Street Fighter 5 از 16 شخصیت مختلف بهره خواهد برد که 12 تای آن ها در عنوان های قبلی این سری حضور داشته اند و 4 شخصیت جدید نیز در این بازی برای اولین بار معرفی خواهند شد که با توجه به خبر امروز، Necalli یکی از این 4 شخصیت جدید خواهد بود.

Necalli جزو شخصیت های منفی Street Fighter 5 به حساب می آید و مبارزه با آن بسیار سخت و هولناک خواهد بود. ویژگی منحصر به فرد این شخصیت نیز حالتی به نام Super Saiyan می باشد که با ورود به این حالت موهای وی قرمز رنگ شده و بسیار قوی تر و ترسناک تر می شود.

Necalli Super Saiyanدر تصویر فوق هم Necalli در حالت Super Saiyan نشان داده شده است و با توجه به ویدیو هایی که از این شخصیت منتشر شده است، با ورود به این حالت ضربات وی آسیب بیشتری به حریف وارد می کند و چند ضرب های مهلکی را می تواند اجرا نماید.

در تریلری که کپکام از این شخصیت منتشر کرده است، بیشتر ضربات اجرا شده توسط او با دست و پا بوده و به نظر می رسد از ویژگی های پرتابی زیادی استفاده نخواهد کرد. همچنین Necalli جزو شخصیت های charge-back نیز نخواهد بود.

بازی Street Fighter 5 قرار است در بهار سال آینده میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و PC منتشر شود و تا آن زمان شخصیت های جدید این سری توسط کپکام معرفی خواهند. با این حال در زمان عرضه این بازی ممکن است شخصیت های جدید همگی در دسترس نبوده و به مرور زمان در قالب DLC هایی به نسخه اولیه اضافه شوند.

attackofthefanboy