نسخه ویژه مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection معرفی شد

Uncharted The Nathan Drake Collection

در ماه ژوئن شایعاتی مربوط به ارائه نسخه بازسازی شده سری بازی های انحصاری و بسیار موفق آنچارتد برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و یک روز بعد سونی وجود این نسخه را تایید کرد. با توجه به این که عرضه نسخه چهارم این سری بازی ها با عنوان Uncharted 4: A Thief’s End به سال 2016 موکول شده است، سونی فرصت را مناسب دیده است تا هواداران مشتاق این بازی را فعلا با نسخه بازسازی شده سه عنوان قبلی سرگرم نماید. طبق اعلام سونی، این نسخه بازسازی شده با نام Uncharted: The Nathan Drake Collection عرضه خواهد شد.

بر اساس آنچه که در وبلاگ اروپایی و رسمی پلی استیشن منتشر شده است، نسخه ویژه ای از مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection به زودی و در ماه اکتبر روانه بازار خواهد شد.

Uncharted The Nathan Drake Collection Special Editionاین نسخه ویژه شامل یک استیل بوک (Steelbook) زیبا و همچنین تعدادی برچسب خواهد بود. اما شاید بتوان گفت مهمترین برگ برنده این مجموعه، کتاب هنری در مورد سه نسخه ابتدایی بازی آنچارتد می باشد که مطمئنا برای طرفداران این سری بازی ها، هدیه ای ارزشمند خواهد بود.

تنها نکته منفی ای که در این بین به چشم می خورد این است که در وبلاگ مذکور، این نسخه ویژه تنها برای عرضه در اروپا، استرالیا و نیوزلند تایید شده است. البته با توجه به این که منطقه اروپا از لحاظ زمانی جلوتر از آمریکا می باشد، این احتمال وجود دارد که اواخر امروز، این نسخه برای آمریکا نیز تایید شود.

مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection قرار است در تاریخ 7 اکتبر (15 مهر) در اروپا و دو روز بعد نیز در آمریکا عرضه شود.

attackofthefanboy