آزمایش سقوط شیائومی می میکس، فبلت بدون حاشیه‌ی چینی‌ها[تماشا کنید]

تست سقوط فبلت شیائومی Mi MIX

می میکس فبلت بدون حاشیه جدیدی است که توسط شیائومی معرفی شده است. این دیوایس اخیراً در کنار شیائومی Mi Note 2 در چین معرفی شد و از نسبت صفحه نمایش به بدنه 91.3 درصدی بهره می‌برد بنابراین زمانیکه صفحه نمایش را روشن کنید ظاهر گوشی به شدت خیره کننده خواهد بود چراکه تنها در پایین گوشی کمی حاشیه اطراف بدنه وجود دارد.

پیش از این JerryRigEverything دوام این گوشی را با انجام آزمایشاتی نظیر خراش دادن، خم کردن و سوزاندن صفحه نمایش مورد آزمایش قرار داد و در واقع دیوایس عملکرد بسیار فوق العاده ای از خود برجای گذاشت و پس از انجام تمام این تست‌ها همچنان به کار کردن ادامه می‌داد.

اکنون JerryRigEverything آزمایش سقوط را نیز بر روی این دیوایس انجام داده است و نتیجه آن را می‌توانید در ویدیویی که در انتهای صفحه قرار دارد مشاهده کنید. در ابتدا، وی دیوایس را از فاصله 15 سانتی متری به یک سطح بتنی پرتاب می‌کند و به طور کلی هیچگونه آسیبی به دستگاه وارد نمی‌شود. سپس وی گوشی را از فاصله 30 سانتی متری بر روی همین سطح پرتاب می‌کند و یکبار دیگر شیائومی Mi MIX به طور کامل جان سالم به در می‌برد. در آخرین آزمایش وی از فاصله 60 سانتی متری گوشی را پرتاب می‌کند اگرچه اینبار دیوایس را از پشت به پایین نمی‌اندازد، وی روی نیمکت می‌ایستد و گوشی را پرتاب می‌کند و گوشی از گوشه سمت راست به زمین برخورد می‌کند. گوشی در این حالت پس از این سقوط همچنان به کار کردن ادامه می‌دهد اما بخش‌هایی از قاب سرامیکی آن آسیب می‌بیند و صفحه نمایش نیز به طور کلی ترک بر می‌دارد، دو ترک نیز از گوشه بالا سمت راست تا گوشه پایین سمت چپ بر روی قاب نمایان می‌شود.

از آنجاییکه بدنه Mi MIX از جنس سرامیک است قابل انتظار بود که آزمایش سقوط این گوشی چنین نتیجه‌ای در بر داشته باشد چراکه سرامیک در زمان سقوط ماده مقاومی نیست و هیچ گونه لاستیک یا نوار مقاومی نیز بین صفحه نمایش و قاب سرامیکی وجود ندارد. در ادامه می‌توانید آزمایش سقوط این گوشی را در دیجی رو مشاهده نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید