آموزش آنلاین افترافکت موشن گرافیک، راه ورود به بازار کار جذاب متحرک سازی

آموزش آنلاین افترافکت موشن گرافیک

دنیای پیش رو دنیایی است که کاربران تمایل بیشتری به دیدن ویدیو دارند. با فراگیری آموزش افترافکت موشن گرافیک می‌توانید مقالات کسب و کار خود را به صورت متحرک در آورید و یا اگر کسب و کاری ندارید می‌توانید هر سناریویی را به موشن گرافیک تبدیل کنید. امروزه سرعت دسترسی به اطلاعات برای همه مهم‌تر از هر چیزی شده است.
دیگر کاربران وب با محتوای متنی مثل گذشته راحت نیستند. اکثر مردم دوست دارند از طریق ویدیو کسب اطلاعات داشته باشند و آمارها نیز سخن از چنین رویکردی دارند. در هر دقیقه میلیون‌ها ویدیو در سراسر وب دیده می‌شود و این نشان از علاقه‌ی بیش از حد کاربران به محتوای ویدیوی است.
با استفاده از نرم‌افزار محبوب افترافکت می‌توانید موشن گرافیک دلخواه خود را تولید کنید و بازدید زیادی را نیز برای کسب و کار خودتان رقم بزنید. در این بخش به بررسی دوره آموزش افترافکت صفر تا صد و آموزش آنلاین و غیرحضوری موشن گرافیک می‌پردازیم، پس با ما باشید‌.

موشن گرافیک چیست و بازارکار آن چگونه است؟

موشن گرافیک به حرکت درآوردن تصاویر گرافیکی است. در واقع با استفاده از افکت‌هایی تصاویر را به حرکت در می‌آورند. اما این تعریف ساده پایان کار نیست. موشن گرافیک آمده است تا به دنیا حرکت بیشتری بدهد. با فراگیری آموزش افتر افکت موشن گرافیک می‌توانید موشن گرافیک‌های بسیار جذابی بسازید. با دوره و کلاس آموزش افتر افکت می‌توانید سریع به بازار کار جذب شوید. شرکت‌های زیادی در ایران و خارج از کشورخواهان استخدام یک موشن گرافیست برای کسب و کار خود هستند. چرا که امروزه تاثیر محتوای ویدیویی بخصوص بصورت موشن گرافیک بر همگان روشن است. چرا که ویدیو ها بهتر و در زمان کمتری می‌تواند روایت گر موضوعات مختلف و تبلیغات برندها باشد. یکی از استراتژی صاحبان کسب و کار تبدیل مقالات و اخبار خود بصورت موشن گرافیک است. چرا که تاثیرپذیری محتوا بصورت موشن گرافیک بسیار بیشتر از متن است. به همین دلیل اگر می‌خواهید جزئی از شرکت‌های بزرگی باشید می توانید با آموزش آنلاین افترافکت موشن گرافیک سریع به خواسته ی خود جامه ی عمل بپوشانید.

یک موشن گرافیک چگونه ساخته می‌شود؟

قبل از هر اقدامی کارفرما و یا مدیر دیجیتال مارکتینگ هر آنچه را که می خواهد به صورت ویدیو تهیه شود به صورت سناریویی می‌نویسند. سناریو موشن گرافیکی که می‌خواهد ساخته شود در اختیار موشن گرافیست یا موشن گرافیست‌ها قرار می‌گیرد. نسبت به ابعاد پروژه به افراد مختلفی برای ساخت موشن گرافیک مورد نیاز است. گرافیست برای هر جمله تصاویری را طراحی می‌کند و موشن گرافیست تصاویر را با مهارت و سلیقه و نوع پروژه (رسمی و غیر رسمی) به حرکت در می‌آورد و نریتور یا همان گوینده نیز سناریو را روایت می‌کند. با گذراندن دوره و کلاس آموزش افتر افکت می‌توانید آینده ی کاری خود را در دنیای موشن گرافیست‌ها رقم بزنید و حضوری پر رنگ داشته باشید. مراحل تولید موشن گرافیک بسیار جذاب است و هر پروژه به مثابه ی رویارویی با یک دنیای جدید است. هر چقدر پروژه‌های بیشتری به سرانجام برسانید بهتر و دقیق می‌توانید از نرم افزار افتر افکت به سود خود استفاده کنید و زمان ساخت موشن گرافیک را کوتاه تر کنید.

اما چرا موشن گرافیک را با افتر افکت طراحی کنیم؟

افتر افکت یکی از کارآمدترین، بزرگترین،کامل ترین و محبوب ترین ابزار برای طراحی موشن گرافیک در جهان است. علت محبوبیت نرم افزارهای کمپانی ادوب، شاید پتانسیل طراحی انواع و اقسام چیزهائیست که زمانی فقط در خیالمان متصور می‌شدیم. با استفاده از ابزارهای بی نظیری که افترافکت در اختیار موشن گرافیست‌ها قرار می‌دهد می‌توان حیات یک کسب و کار را با تحول و توسعه ی فراتر از حد انتظار ارتقا داد. آزادی عمل بالا در هر مرحله از پروژه در ویرایش ویدیوها در افتر افکت این نرم افزار را در میان علاقمندان به دنیای موشن گرافیک بسیار محبوب کرده است. در دوره و کلاس آموزش افتر افکت زیربنای کامل افتر افکت را بطور کال بررسی می کنیم تا همه ی هنرجوهای عزیز بتوانند از پتانسیل بالای این نرم افزار قدرتمند آگاهی یابند در پروژه‌های خود از تکنیک‌ها و بخش بخش این غول نرم افزاری بهره ببرند.

مزایای استفاده از افتر افکت چیست؟

 • ساخت افکت‌های جذاب برای هر گونه متن و تدوین
 • افکت‌های شبیه سازی و جلوه‌های ویژه
 • امکان استفاده از طیف کامل رنگ‌ها برای خلق هر انواع جلوه‌ها
 • دسترسی به افکت‌های بسیار متنوع برای هر گونه پروژه ای
 • امکان هماهنگی با اسکریپت‌های متحرک سازی
 • سایه دو بعدی و سه بعدی و تولید اشیاء جذاب سه بعدی
 • امکان لایه بندی آبجکت‌ها و مدیریت و دسترسی به آن‌ها
 • پردازش‌های موازی و سریع برای افزایش سرعت نرم‌افزار
 • مدیریت و کنترل نویز تصاویر
 • ارائه پیش نمایش در هر لحظه از مراحل پروژه
 • ساخت جلوه‌های بصری متحرک
 • افکت‌های چند کاناله و سه بعدی
 • امکان Timeline editing برای ویرایش پروژه
 • طراحی انواع انیمیشن برای صفحات وب و ذخیره سازی آن با فرمت SWF
 • هماهنگی کامل با سایر نرم افزارهای شرکت ادوبی از جمله فتوشاپ و ادوب دیزاین و..
 • امکان transition برای افکت‌های متحرک‌سازی تصاویر
 • امکان کار با چند دوربین برای مدیریت جلوه های بصری سه بعدی

دوره ی آموزش افتر افکت موشن گرافیک را به چه کسانی توصیه می‌کنیم؟

دهه ی اخیر دهه ی کسانی است که متخصص هستند. مهمتر از هر چیزی اگر به دنیای گرافیک و تولید ویدیوهای جذاب علاقمند هستید پیشنهاد می‌کنیم که هر چه سریع‌تر به دنیای بسیار پر هیجان و جذاب آموزش آنلاین و غیرحضوری موشن گرافیک قدم بگذارید. در فرایند انجام یک پروژه است که می‌توانید دنیای یک موشن گرافیست را تجربه کنید که هر روز با چه تجربه‌های شیرینی روبرو می‌شود. علاقمندان به دنیای طراحی، گرافیک، مارکترها، تدوین‌گران و کلیه‌ی کاربرانی که علاقه به دنیای جذاب موشن گرافیک دارند می‌توانند در آموزش آنلاین و غیرحضوری موشن گرافیک شرکت کنند.

مزایای شرکت در دوره ی آموزش آنلاین و غیرحضوری موشن گرافیک

در دوران پاندمی کرونا یک اصل برای ما مشخص شد، آن هم اینکه می‌توانیم از زمانی که در اختیار داریم بهینه‌تر و با برنامه‌تر استفاده کنیم. مسلما امکان آموزش آنلاین و مجازی افترافکت باعث می‌شود شما هر جای ایران که هستید بتوانید دسترسی سریع‌تر و راحت‌تری به منابع آموزشی داشته باشید و مهم‌تر از هر چیزی، محدود به یک لوکیشن خاصی دیگر نیستید. زمانی که برای رفت و آمد به کلاس‌های حضوری صرف می کنید را می‌توانید بصورت جدی به تمرین اختصاص دهید تا در این دوران پر رقابت، سریع‌تر به تخصص برسید و حرفه‌ای شوید. بدون شک هر سوالی یا هر گونه درخواست مشاور‌ه‌ای که دارید با تماس صوتی و تصویری قابل رفع است. امکان دریافت فایل‌های ویدیویی دوره این امکان را به شما می‌دهد که دوره و کلاس آموزش افترافکت را که گذرانده‌اید را بارها مرور کنید و در آینده هر جا نیاز به مرور داشتید به صورت کامل و سریع به محتوای دوره‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین هزینه‌های شرکت در دوره آنلاین به مراتب کمتر از دوره‌های حضوری است. همچنین می‌توانید با دیگر هم کلاسی‌های خود در سراسر کشور می توانید یک گروه تکشیل دهید و تجربه‌هایتان را با هم به اشتراک بگذارید. پس اگر می‌خواهید یک موشن گرافیست متخصص و کاربلد باشید هر چه سریعتر با آموزشگاه موشن گرافیک تصویرگران پویا اندیش تماس بگیرید.

در دوره و کلاس آموزش افتر افکت چه چیزی را فرا می گیرید؟

در دوره آموش افترافکت از 0 تا 100 تمامی مباحث را فرا خواهید گرفت . نحوه‌ آموزش این دوره به صورتی است که شما را برای ورود به بازارکار آماده می‌کند. پس اگر فقط علاقمند به دنیای موشن گرافی هستید با خیالی آسوده در دوره آموزش افترافکت موشن گرافیک شرکت کنید. سعی کنید هر جلسه تمرین‌های که استاد به شما محول می‌کند را به طور کامل پیگیری کنید تا همزمان با کلاس در طول جلسات بتوانید اشکالات و سوالات خود را در هر بخش با استاد در میان بگذارید.

چرا آموزشگاه موشن گرافیک تصویرگران پویا اندیش را پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به دنبال این هستید که موشن گرافیست حرفه‌ای باشید باید آموزش آنلاین و غیرحضوری موشن گرافیک را در آموزشگاه حرفه‌ای و زیر نظر اساتید بزرگ بگذرانید. بنا به همین امر است کهآموزشگاه موشن گرافیک تصویرگران پویا اندیش را به شما پیشنهاد می کنیم. آموزشگاه تخصصی تصویرگران پویا اندیش با سه دهه سابقه ی آموزشی افتخار این را دارد که سالهاست کلاسهای آموزش افتر افکت را از مقدماتی تا حرفه ایی را در بستر خود فراهم کرده است که همه‌ی هنرجوهای عزیز بتوانند در ایران عزیزمان به این غول نرم افزاری مسلط شوند و بتوانند دنیای فردی و کسب و کار را با تحول شگرف روبرو کنند. اگر در رابطه با دنیای موشن گرافیک سوالی برایتان باقی مانده است می‌توانید با مرکز تخصصی آموزش آنلاین افتر افکت موشن گرافیک آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش تماس بگیرید تا بتوانید مسیری روشن و دقیق را برای آینده ی کاری و شخصی خود انتخاب کنید.
جهت شرکت در آموزش افترافکت موشن گرافیک تصویرگران پویا اندیش می‌توانید از طریق آدرس وبسایت ( pouyaandish.com ) با این مجموعه پرتلاش آشنا شوید و با شماره تلفن‌های 02122580505 و 02122587587 یا 02128111110 تماس بگیرید و اطلاعات و راهنمایی‌های اولیه را دریافت کنید. سپس خود را برای گذراندن آموزش آنلاین و مجازی افترافکتآماده کنید تا اتفاقی بسیار خوب و مهم را در زندگی خود رقم بزنید و از ثبت تمام لحظه‌هایی که دوستشان دارید لذت ببرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها